Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiltottátok már le párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltottátok már le párotokat vagy akivel ismerkedtetek?

Figyelt kérdés

Fontos, kort kérek! Indokot is leírhat aki megosztaná, kivi lennék. Köszönöm!


Ki szerint gyerekes?



2020. márc. 24. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem, mert szerintem nem csak gyerekes, hanem egyenesen szánalmas, főleg ha sértődés vagy játszmázás vezérli. Eddig csak azt kellett letiltanom, aki zaklatott, mást nem.
2020. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha zaklatásról nincs szó, akkor felesleges a tiltás. Korrektebb megbeszélni a problémát.

44n

2020. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha itteni dolgokra érvényes a kérdés, akkor direkt, kipécézve őt nem, esetleg véletlen lehetséges a dolog. (F38)
2020. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Az exbarátnőm letiltott, azért mert kivettem az ismerőseim közül miután azt mondta hogy legyen vége.

Én akkor is mondtam neki, hogy oké, ezt választottad, és nem leszünk barátok (mert azt akarta) hanem idegenek leszünk, így ki is veszem az ismerőseim közül. Mondta oké. Két hónappal miután kivettem az ismerőseim közül, látom hogy letiltott mert ő egy "erős nő" csak az övé lehet a végszó :) (viberen rákérdeztem, hogy lemaradtam valamiről? Mire elmondta, hogy többet hallani sem akar rólam).


Szóval a zaklatás nélküli tiltás az gyerekes, komplexusos embereknek a sajátja.

2020. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem ittenire vonatkozik.
2020. márc. 24. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

barátomat sose, annak nem látom értelmét, hogy egy vita miatt letiltsuk a másikat


egyetlen embert tiltottam le eddig

vele pár napig beszélgettünk, de kezdett eléggé zaklatásba fordulni és hiába kértem, hogy vegyen vissza, nem tette és már nagyon kellemetlenül éreztem magam miatta

akkor kb 17-18 éves voltam, most 23 vagyok

2020. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy mikor vagy miért lenne ilyenre szükség. Ha ennyire nem tudtok kommunikálni akkor nem tiltogatni kell hanem szakítani.
2020. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyerekes, ha letiltja , aztán majd feloldja (akár többször)...
2020. márc. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer volt egy srác, akiért odavoltam, de magánéleti problémák miatt nem tudtam esélyt adni a dolognak. Sajnos nagyon részegen buliban ez cseppet sem érdekelt, s elkezdtem hívogatni őt. Másnap bocsánatot kértem, és inkább letiltottam, mert tudtam, hogy semmi nem lehet köztünk, és nem akartam, hogy ez bármikor is újra megtörténhessen, nem akartam játszadozni.


Azon kívül, amikor más zaklatott engem, ez volt az egyetlen, amikor letiltottam valakit. Szóval lehet ilyen oka is. Igazából nem bántam meg, talán legjobb döntés volt, amit akkor tehettem. Nem ez volt szánalmas szerintem, hanem a részeg hívogatás, és az egész helyzetem. Így tudtam megkímélni őt ettől.

2020. márc. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem sose értek véget a párkapcsolataim haraggal, sértődéssel, mindig úgy értek véget, hogy beláttuk, hogy nem tudjuk működtetni, de attól még értékeljük és tiszteljük egymást. Minden volt párommal szóba állok, ha úgy alakul, van, akivel a mai napig barátságban vagyok, pedig mindketten házasok vagyunk már, de a házastársakkal is jóban vagyunk. Ez szerintem normális is, hiszen hasonló emberekkel jövünk ki, természetes hogy akivel barátságban voltunk korábban, az ő barátaikkal/házastársaikkal is jól kijövünk. Nem volt még szükség letiltásra soha.

Én nem tudom megítélni, hogy gyerekes-e vagy nem, ezt szerintem az adott szituáció dönti el. A környezetemben láttam olyat, hogy valaki nem bírt elviselni egy szakítást és "visszajárt" az exe ablaka alá üvölteni esténként(!), meg állandóan írogatott neki és átkozta, meg szidta minden fronton, szerintem az teljesen érthető, ha letiltanak egy ilyet, mert ez a józanság határát se súrolja alulról. Ha két (mentálisan egészséges) felnőtt ember szerette és tisztelte egymást egy párkapcsolatban, ilyen nem fordulhat elő szerintem. Tudni kell méltósággal szakítani.

2020. jún. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!