Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hol és mikor ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol és mikor ismerkedtetek meg párotokkal?

Figyelt kérdés
Hol és mikor ismerkedtetek meg párotokkal, milyen körülmények között, mi volt az oka, hogy járni kezdtetek?
2019. júl. 7. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

7,5 evvel ezelott egy kozos ismeros facebook posztja alatt kezdtunk kommentelni. Ra par napra talalkoztunk, es ezutan a talalkozo utan kb 1,5-2 hettel lenyegeben hozza koltoztem. Azota is egyutt :) elso pillanattol kezdve olyan, mintha ezer eve ismernenk egymast.

33N 45F

2019. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2,5 Eve, egy hosszabb udulesen, egy tancos esten, felkert tancolni, eleinte ugy gondoltam, mindketten laza flortnek gondoljuk az egeszet, de aztan ledobbentem, mikor tobbet akart. Eleinte vonakodtam tole, mert bar baromi szexi volt es izzott koztunk a levego, nem gondoltam hogy osszeillunk, de aztan rajottem, hogy felreismertem ot, es minel jobban megismertem, annal jobban beleszerettem es a mai napig racsodalkozok, mennyi jot es szepet hozott az eletembe, es hogy hogy hagyhattam majdnem kicsuszni a kezeim kozul.

Szoval a kolcsonos vonzalom volt az oka hogy jarni kezdtunk, a koztunk levo 150km sem tantoritott el. Egy ev utan osszekoltoztunk,Mahoz ket het mulva pedig osszehazasodunk.

2019. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20 éve ismerkedtünk meg, én 12, ő 23 volt akkor. Közös hobbink volt/van, ez hozott össze minket. Eleinte a korunk miatt nyilván, nem gondoltunk semmire, néha beszélgettünk, de többnyire csak elvoltunk társaságon belül. Amikor 18 voltam, meg kellett szerveznünk egy közös programot, rengeteget beszélgettünk neten, külön is találkoztunk ketten és kb 3 hét alatt egymásba szerettünk. 14 éve vagyunk együtt, 12 éve házasként. 😊
2019. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Facen találtunk egymásra bő 2,5 éve. Eleinte csak talalkozgattunk, kavartunk, de megszakadt a kapcsolat egymás közt. Egy év múlva a srác megkeresett gondoltam nem lesz baj, ha felelevenítjük a múltat. Hát ő barátnőjéül kért. Belementem azóta 1,5 éve együtt vagyunk. Nálunk is első pillanattól éreztem a lángolást.
2019. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!