Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plusz pont, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plusz pont, ha egy férfi sokat tud a szexualitásról?

Figyelt kérdés

Úgy értem orientált, kiválóan ismeri a női test anatómiáját, elfogadóan áll a szexuális sokszínűséghez, türelmes a nőhöz és annak félelmeit igyekszik legyőzni, hogy gátlástalanul, kendőzetlenül viselkedjenek egymás előtt. Kimondva is fontos számára a szexualitás, mert hiszi, hogy a közös örömszerzés és élmények jelentősen javítják az együtt töltött percek minőségét.


Azért kérdezem, mert szexuálisan nyitott és szabad emberként volt, hogy megkaptam már a "perverz" jelzőt, (nyilván helytelenül használták a kifejezést) ugyanakkor látom sok nőn, hogy igényelnék a jó minőségű szexualitást, de beszélni már nem mernek róla, mert tartanak attól, hogy a férfi könnyen kaphatónak, vagy célközönségnek nézi őket.


Kérdés: Párválasztásnál (hosszútávon) szempont-e, hogy a férfi szexuálisan felkészült legyen?



2020. márc. 25. 11:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szimpatikus. Akit ennyire érdekel ez a téma, annak én kevés lennék és úgyis félredugna.
2020. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló gondolatom támadt mint a 11esnek. Az én életemben sokadrendű a szex. A libidóm is átlag alatti és más nehézségek is akadnak mint hüvely szárazság szűk és nehezen táguló ráadásul rövid hüvely. Emellett hamar bele is unok a szexbe pedig mind hüvelyi mind csikló izgatással van orgazmusom.

Szóval lényeg a lényeg. Fontos hogy mindkét fél élvezze az aktust és ehhez kell tudni kommunikálni a vágyakat érzéseket. Eddig teljesen egyet is értek azzal amit írtál. De egyrészt ezt csak olyannal tárgyalja ki az ember (szerintem) akivel intim kapcsolatba van. Nem hinném hogy az első pár randi témája kéne hogy ez legyen. Tehát már nem játszik a könnyen kaphatóság meg a csak szexre kellek félelem. Jó esetben.

Én legalábbis nem állok neki minden szembejövővel a szexuális dolgaimról csacsogni.

Ahogy írták a kinek mi a perverz személyenként változó kérdés. Nekem három kategória van. Amit szívesen teszek/kipróbálok ami túl van ezen a szinten és elzárkózom és amit betegnek tartok. Az utolsó tipus az amitől nem csak elzárkózom hanem valószínűleg az adott emberrel az ismerkedésnek is véget vetek.

Nem azért mert rossz ember lenne a vágyai miatt hanem mert soha nem fogunk közös nevezőt találni. Én mindig kevés leszek ő meg mindig kielégítetlen aminek pont semmi értelme.

Összességében tehát inkább úgy fogalmaznék hogy egy hasonló vagyakkal rendelkező a témától nem elzárkózó párt keresek.

Ha valaki átlagos szinten tapasztalt és kommunikatív az már tökéletes. Ha valaki doktorit készül tenni belőle az tuti nem engem keres.

2020. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek a #11-es és #12-es hozzászólókkal: a magadfajták, kérdező, számomra is a széles ívben kerülendő típusok közé tartoznak. Pláne azok után, ahogyan a perverzióról szóló kérdésedre adott választ lereagáltad.
2020. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
"Aki tudja,csinálja, aki nem tudja, tanítja".
2020. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

10-es sajnos te sem tudod, hogy mit jelent a perverzió.


13, "magadfajta"?! Gyönyörű minősítés.. ne vedd rossz néven, de rengeteget elárul rólad.


A 12. válaszolónak kifejezetten rossz szexuális élete van, az ő véleménye (nem megbántva őt) nyilván szélsőség.



Az a probléma, hogy szexuálisan fixáltak vagytok, emiatt pedig sértő kifejezéseket használtok. Sajnálatos. Alacsony szexuális kultúra velejárója.



11. Ez a megnyilvánulás a kisebbrendűségű komplexus mintapéldája, miért is volnál kevés?!



12, Hogy mi a beteg, azt a DSM határozza meg, nem te. :) Mert a "beteg" meglehetősen pejoratív és erősen sértő, és abszurd, főleg egy egészséges szexuális viselkedést minősítve.

2020. márc. 25. 17:54
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező bele esel az önhitség hibájába úgy érzem. Én nem írtam (12es) hogy én dönteném el (a világra nézve) mi beteg. Arról írtam szerintem mi az (illetve arról se így aztán pláne nem értem honnan tudod hogy az az egészséges szexualitashoz tartozik 🤷‍♀️). Azt meg már had döntsem el én ne te vagy más külső személy/szervezet hogy mit tartok betegnek. Az egészséges szexualitás mást jelent nekem mint neked vagy egy szűz apácának esetleg azoknak akik egymás melkasára szájába stb ürítenek. Ilyen egyszerű. Ne hirdesd hogy nyitott értelmiségi vagy ha valójában szemellenzős.

Én senki helyett nem nyilatkoztam soha nem is teszem. Viszont hogy mi fér bele a saját értékrendembe mit bír a testem vagy mit tartok undorítónak az az én fejemben dől el a saját véleményem és tapasztalataim alapján.

Emellett nem rossz a szexuális életem. Csak más mint a tiéd. Ha nekem nincs jogom megítélni más szexuális devianciáit másnak sincs joga a kevésbé változatos szexuális életem becsmérlésére.

Véleményem szerint mindenkinek az az egészséges és jó szex ami őt kielégíti. Viszont az hogy nekem erről mi a véleményem vagy az adott vágyhoz hogy viszonyulok nem a közhangulat vagy te vagy az adott személy dönti el. Ebben gondolom egyetértünk.

Ennek fényében vissza térnék arra hogy rossz a szexuális életem. Mivel még nem feküdtél le velem ezt nem tudod eldönteni.

Remélem mint a női test anatómiájának mestere és elfogadó szemléletű ember egyetértesz velem abban hogy mások a vágyai a nőknek nincs azonos szent módszer és a csak sötétben misszionárius pózban szexelő pár épp olyan egészséges mint a fején állva pörgő parkban szexelő pár amennyiben az adott szex mindkét fél számára kielégítő. Mert elvileg az elfogadó szemlélet azt takarja hogy nem ítélkezel és elfogadod hogy nem csak a te szemléleted létezik.

2020. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"ne vedd rossz néven, de rengeteget elárul rólad."


Szerintem inkább a te sértett egódról, kérdező. Rólam a legtöbb ember alapból nem tud semmi lényegeset kideríteni, mert túl szegényes a fantáziájuk.

2020. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!