Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők. Mennyire probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők. Mennyire probléma, ha a kiszemelt férfi / párotok nincs jelen aktívan a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Nekem csak facebookom és viberem van. Nincs fent rólam profilkép. Sose lájkolok, kommentelek vagy osztok meg valamit. Idővonalam is full üres. Csak levelezésre használom őket.

Nem arról van szó, hogy ronda vagyok és nem merem vállalni magam. Arról se, hogy nem lennék otthon ebben az internetes világban (informatikus vagyok). Egyszerűen csak nem tartom fontosnak... inkább időpazarló tevékenység az online profilom fényezése és a többnyire idióta posztok nézegetése (így is sokat "kockulok", ez már nem férne bele).


Azért kérdezem, mert volt már ebből probléma: miért nem töltök fel közös képeket, miért nem lájkolom a képeit, miért nem vagyok aktív, miért nem csinálok instát stb. "Jé most vettem észre, hogy azt se raktad ki hogy kapcsolatban vagyunk?!?"


2020. márc. 28. 23:48
1 2
 11/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Alapvetően nem érdekelne, viszont én egyszer találkoztam egy pasival, aki azt állította, hogy nincs közösségi oldala és aztán mégis tudott rólam olyan dolgokat, sőt, félinformációkból szűrt le totál igaztalan és hamis következtetéseket, amiket csak ilyen helyeken olvashatott rólam, mertbeszélgetések során nem jött fel.

"Te éltél hollandiában ugye?"

NEM????? Miért gondolod? - Ja, linkedinen meg voltam jelölve egy holland konferencián??? :O LINKEDINEN, b-szod....

Nagyon creepy.

Inkább legyen fent facebookon, itt-ott, mint mondja, hogy őt nem érdekli és nagyon morbid módon mégis tudjon ilyeneket, sőt, nem is az, hogy tudjon ilyeneket, hanem lásson félinfókat és vonjon le belőle messzemenő következtetéseket. Brrrr.


De alapvetően nem izgat az ilyesmi, én se vagyok aktív pl.facebookon vagy twitteren, mittudomén.

2020. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10 lehet azt hitték kamu nem? :D


Adná az isten, hogy több nő élne kevésbé az internetes világban. Volt olyan barátnőm aki kb. azt is kiposztolta, hogy mit evett. Elmenni bárhova nem lehetett anélkül hogy ne kellett volna fényképet csinálni.


Randiztam olyannal is aki ugyanúgy mint én csak messengert használt meg volt 1-2 profilképe. Értelmesebb volt mint az összes többi.

2020. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!