Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit csináljon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit csináljon egy átlag alatti arccal rendelkező hölgy?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy nem az átlagos nőkről van most szó, hanem az átlag alatt levőkről.

1. Rakjon magára 3 kiló sminket, hogy szép legyen, majd mikor először látjátok smink nélkül inkább elmenekülnétek, mert teljesen más az arca.

2. Ne sminkeljen, vagy nagyon minimálisan, a természetes arcát mutatva és arra várva hátha így is megtalálja a párját.

Vagy milyen más opció lenne ideális?


2020. márc. 29. 16:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
42%

Természetesen smink, ha másként nem megy....

Addig megismeri a belsődet ami elég lehet ahoz hogy megszeressen és kesőbb már nem lenne fontos annyira a külső.

2020. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
17%
mutasd meg magad akkor tudunk adni tanácsot, látatlanban nem lehet
2020. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
13%
Így kép nélkül nehéz tanácsot adni. Van kép?
2020. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
Legalább arra vedd már a fáradságot, kérdező, hogy minél pontosabban körülírd, hogy annak a bizonyos arcnak az "átlag alattisága" miben merül ki.
2020. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
12%

Bizonyos korig szerintem nincs csúnya nő, bizonyos kor felett van az, hogy tovább nő az orr, a fülek, nyúlik a bőr, és emiatt aránytalanodik el sok nő arca idősebb korukra.

Minap láttam egy fiatal nőt (kb 35 lehetett) aki szakasztott úgy nézett ki, mint az Alice Cooper, csak nőben.

És valahogy mégis csinos volt, és vonzó. De látszott rajta, hogy nagyon nem elégedett magával.


Szerintem ne sminkelj, valaki így is megtalálja benned a szépet.

2020. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Érintett nőként szólok hozzá.

Egy ideig az 1. opció ment. Lehet, hogy annak, akinek van egy megnyerő személyisége, működik, amit #1 írt, hogy megismerik, megszeretik, és már nem dobják ki csak úgy, de nekem nincs, ezért amikor szembesültek a valós ábrázatommal, kiadták az utam. Tény, hogy így legalább eljutottam valameddig...

Már nem sminkelek. Várhatom is a végtelenségig, hogy megtaláljam a párom... Köszönik szépen, nem kérnek belőlem, szóba sem állnak velem.

Egy nő számára nincs nagyobb hátrány a rondaságnál. Lehet ostoba, lehet kontrollmániás hisztigép, bármi, kelleni fog. Csak ronda nem lehet.

2020. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Küldjetek már hasonló kèpet hogy mi az hogy ronda...
2020. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Például. Csak még vörösebben, ragyásabban, hosszúkás verzióban.


[link]

2020. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Gwyneth Paltrow? Komolyan? Te meg vagy húzatva, előző?

Neked a fejedben vannak gondok, de nagyon nagyok.

2020. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Igen, GP smink nélkül qrva ronda. Ha el tudjuk képzelni keskenyebb, hosszúkás arccal, úgy végképp. Sminkkel, normálisan megcsinált hajjal és így, hogy az arcformája, arányai rendben vannak, egész jó. Ennyit számít...
2020. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!