Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődött meg rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg rám?

Figyelt kérdés
Adott egy laza kapcsolat egy lánnyal már évek óta. Én azóta kijöttem külföldre, de néha hazalátogatok..tudta, hogy csak kevés időre jövök haza, fel is izgattuk egymást képekkel, szavakkal, megígértem neki, hogy sokat fogunk szexelni. Viszont itthon is voltak programjaim, problémáim. Mielőtt visszajöttem volna hívtam, hogy jöjjünk össze egy menetre, de elhajtott a francba és hisztizett egy sort, hogy hanyagoltam, pedig nem ezt ígértem. Bevallom rosszul esett, hogy így rámförmedt, de ő sem értette meg, hogy nekem van életem és nem a dugás körül forog a világom.Kicsit eléggé önző. Azóta letiltott mindenhonnan, nem veszi fel a telefont nekem.
2020. márc. 30. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Igaza van. Van büszkesége nem tűri, hogy csak akkor vegyék elő, ha szükség van a pnájára.

Te meg pasi vagy, nem teheted meg, hogy csak úgy elhalogass egy menetet. Utazhatsz vissza kókadt farokkal. Te akartad.

2020. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy a lány többet akar tőled, mint egy laza szex kapcsolat. De az is lehet, hogy megelégelte, hogy csak akkor keresed, amikor neked épp alkalmas pár alkalomra.
2020. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Szexkapcsolat vagy sem, azért létezik büszkeség. Fordított esetben mit éreznél, ha egyre csak vársz, aztán a legvégén jön a telefon, hogy "na, most van egy kis időm, gyere!"? Teljesen érthető, hogy megbántódott. Más, ha az ember azt érezheti, hogy a másik vágyik rá, és más, ha mellesleg iktatja be egyéb bokros teendői közé.
2020. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"megígértem neki, hogy sokat fogunk szexelni."


"de ő sem értette meg, hogy nekem van életem és nem a dugás körül forog a világom"


Nos kicsit ellentmondásos amit ígértél meg ahogy cselekedtél. Ő mást várt, jogosan. Sok figyelmet, törődést és nem csak szexet szerintem bár azt is. De, hogy leszarod amíg itthon vagy mert van más dolgod de mielőtt elmész szívesen konnyitenél magadon egy gyorsat, na erre nem vevő.


Kicsit eléggé önző.. 😂😂😂


Na ez a hab a tortán.. Még véletlenül sem te vagy az, ugye?

2020. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!