Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért sértődött meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért sértődött meg?

Figyelt kérdés

Egy férfi kollégámmal, aki amúgy tetszik nekem rendszeresen együtt kávézunk, ő hív én meg megyek vele. Tegnap úgy kezdte, hogy na már megint itt a kávéidő. Rossz napom volt előtte, így ez a kérdés úgy jött le, hogy ő is csak kényszerből jár velem kávézni, így mondtam neki, hogy ma nem érdekel a kávé.


Utána és ma is egyfolytában durcáskodott, nem mondott semmit de láttam rajta, hogy valami baja van.


2016. okt. 14. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg olyan hangnemben mondhattad. Beszeljetek meg, hogy csak rossz napod volt, valoszinuleg felfogja es problem solved.
2016. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg? Azért van szád, hogy kinyisd. Ha már kapcsolat előtt nem tudsz kommunikálni, akkor mire számítasz egy kapcsolatban?
2016. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akart veled kávézni és poénból mondta, amit mondott, te pedig nem vetted a lapot és megsértődtél, mint egy óvodás. Simán el tudom képzelni, milyen hangnemben mondhattad. Teljesen mindegy, milyen napod volt, nem kávézna veled minden nap, ha teher lenne számára, szóval teljesen felesleges volt a hiszti. Ezek után én se jópofiznék veled többet a helyében.
2016. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyílván a hangnemtől sértődött meg. De hány évesek vagytok ti, hogy neked ez nem esik le, ő meg így durcizik napokig? Érdekes.
2016. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz napod volt! Ő meg egy poént akart ellőni, de nem talált, sőt... Nem hiszem, hogy kényszerből hívna nap-mint nap kávézni! És igen, nekem is rosszul esett volna! A falak ilyen kis téglábó éplülnek, amit egyre nehezebb lebontani.
2016. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!