Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy ez a kategória nagyon durván tele van "nicegirl"-ökkel? 24F

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 31. 10:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
23%
Igen.Az itteni nők rendkívül agresszívak.Mindig bántanak szavakban. F/44
2020. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom, én eddig többnyire nice guyokkal találkoztam.
2020. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Nem, tényleg tele van ilyenekkel :D
2020. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
47%
Persze. Meg tökéletes férfiakkal :)
2020. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
73%
A leírásban szereplő típussal én itt személy szerint nem találkoztam. Légy szíves linkelj már olyan hozzászólást, ahol ilyet találtál, kérdező, nagyon kíváncsi lennék rá. Egyébként is én inkább közösségi oldalakon tudom elképzelni, nem itt.
2020. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
65%
Hol??? Légyszi linkeljetek már példát rá, mert most már tényleg fúrja az oldalamat a kíváncsiság.
2020. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
30%
Itt inkább az a típus van, aki elmondja, hogy ő önálló, független erős nő, aki többet tud a lúzer pasiknál. Aztán leírja, hogy az istennek nem talál egy erős, gazdag, ambíciózus pasit, akire támaszkodhatna és aki min. másfél-kétszer jobban keres nála :D
2020. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
56%
#7: a kérdésben szereplő típus NEM EZ. Az pont, hogy egy ilyen, elsősorban nőies vonzerőt felmutatni akaró ("szuper cuki"), passzív-agresszív típus. A kemény amazonságnak a látszatát is próbálja kerülni.
2020. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
54%

Inkàbb nice guy 😄

Ők szoktak itt sírdogálni.

2020. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


"Persze szomorú lennék és biztos elhordanám minden szemének"


"Nagyon nyomorék indok. Meg is mondanám az illetőnek, hogy egy lúzer senki, viszlát."


"Azt, hogy ez nem igaz, teljesen érthetetlen ez az érv. Menjen akkor jó messzire"


Szerintem ott a messzire helyett valami mást akart írni :)


Legyen elég ennyi, most nem fogok átkutatni több oldalnyi kérdést csak ezért. Élőben is ismerek ilyet amúgy, ha ő kosaraz ki másokat az oké és fel van háborodva ha zokon veszik, de ha őt kosarazzák ki részletesen elmeséli, hogy hogyan ölné meg, és Messenger üzenetekkel bombázza, hogy mekkora szemét.


Szerintem ez az egész csak álca, és a nők között több a nice girl mint fiúk között a nice guy, és az elutasítást is nehezebben kezelik, csak nekik sokkal ritkábban hull le a lepel és jön elő az igazi énjük, mert egy nőt szinte soha nem utasítanak el - így egyértelműen a példa is kevesebb rá, hogy hogyan reagálnak ilyenkor.

2020. márc. 31. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!