Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy ez a kategória nagyon durván tele van "nicegirl"-ökkel? 24F

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 31. 10:40
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
40%
Ezek szerint nincsen tényleges angol szövegértési képesség amögött a C1-es típusú nyelvvizsga mögött. Van ilyen.
2020. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Na pont erről beszélek.


Tökmindegy, látom az itteni fekete öves szókiforgatóknak mondhat az ember bármit.

2020. márc. 31. 13:48
 23/39 anonim ***** válasza:
51%

Angol nyelvtanár vagyok, most készítek fel C1-es nyelvvizsgára egy lányt. Nem értetted meg a szöveget, de elhiszem neked, hogy nem az angol tudásod miatt, csak a szövegértésed a gyenge, vagy nem látsz jól összefüggéseket.

Az általad idézett válaszok egy olyan kérdésre válaszoltak, hogy mit tennél ha őszinteség helyett ilyen kamu indokkal szakítanának veled. Erre olyan lányok, akikről egyáltalán nem tudod, milyennek tartják magukat, válaszoltak.

Hogy őszinte legyek, ha valaki azért szakítana velem, mert "túl jó vagyok hozzá" azt én is körbe röhögném. Ugyanis ez nem indok, ez hanta.

2020. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
26%

#17 nem a saját viselkedésemet magyarázom meg, hanem a kérdésre válaszolókét. Én nem válaszoltam rá.

A "bezzeg ha egy férfi írta volna" dolgot pedig ne add a számba, mert sehol nem írtam ilyet. Egy férfinak is ugyanúgy joga van tudni, hogy miért szakítanak vele és az ő kiakadása is ugyanilyen jogos lenne, ha valami röhejes, brazil szappanoperából vett "túl jó vagy nekem" kategóriájú indokkal állna elé a nője.

2020. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Sz.r volt a példa amit linkeltem, ennyi. Ettől még a dolog áll, a nők is csak addig kedvesek, amíg nem dobják őket, és ez októl függetlenül van így. Na akkor aztán elhordanak mindennek, és szajkózzák, hogy "persze a Juci az kell neki, csak mert kikent r.banc". Másnál is láttam, és saját bőrömön is tapasztaltam már ezt, az élet pont eléggé igazol, de onnan nem tudok példát linkelni.


Nem akarom már részletezni, hogy pl. egy csaj is akit ismerek, aki sorra kosarazott ki mindenkit, majd egyszer egy szép napon őt kosarazták ki, hogyan részletezte nekem, hogy mennyire átlökné a bevásárlóközpont korlátján azt a pasit, persze előtte még küldött neki egy két oldalas üzenetet arról, hogy mit képzel magáról, hogy őt ki merte kosarazni. Persze ha ő kapna egy ilyen üzenetet, vérig lenne sértődve.


Aki úgy vélekedik mint #9-es, az valószínűleg félálomban él, és észre sem veszi amit a saját neme (rosszabb esetben saját maga) művel, esetleg még be is védi őket, mert persze ha egy nő mond vagy tesz valami megkérdőjelezhető dolgot, azt mindenki támogatja, de ha a pasi, akkor az kb. dögöljön meg.

2020. márc. 31. 14:04
 26/39 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is rosszat linkeltél de én is kb azt hittem hogy a nice girl azaz ami itt van a gyakorin azaz beállítsák magukat mindenféle kőkemény feministáknak akiknek a férfiak egy rossz szót sem szólhatnak mert akkor jajjaj kirakják a szűrüket meg stb pont volt egy kérdés is....

“Lányok ha a férfi azt mondana hogy a no dolga a házi munka” tömören ez a kérdés erre rá 100 válasz kidobnám hogy képzeli magáról stb...

Erre rá írom nos ha a férfi dolgozik a no meg nem csak otthon van akkor szerintem jogos de ha mindketten dolgoznak akkor egyenlően kell megcsinalni erre le letem pontozva 5%-ra vagy 0-ra 😂😅😅😂 mert azert valljunk be 10 ból 6 párnál a férfi dolgozik a nő meg nem

Ebből 4-en mindketten dolgoznak de az arányok akkor is erre hajlanak de a lényeg itt gyakorin játszák magukat de élőben ha egy jo pasi hozzájuk szol akkor teljes mértékben be hódolnak ezek a nők!

Voltak normális válaszok nők közül is akik irtak ugyan ezt de gondolom azok rendes kapcsolatban élnek nem ugy mint itt a legtöbb nő...

Persze azert említsünk meg a srácokat is 😂😅 azok is vannak szép számmal! Örök szűzek élettelenek mert nem tudnak valamilyen fiatal kori elutasítást feldolgozni többnyire... 😅

2020. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
26%

"de én is kb azt hittem hogy a nice girl azaz ami itt van a gyakorin azaz beállítsák magukat mindenféle kőkemény feministáknak"


Akkor miért hívnák őket nice girl-nek? Hm? Ha kísérletet sem tesznek arra, hogy legalább a felszínen kedvesnek tűnjenek?

Agyban te sem vagy valami világbajnok, már megbocsáss.

2020. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
71%
És ugyan ugy mint a nők csak másban keresik a hibát...!
2020. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszélek 😂😅 én azt hittem hogy ez csak egyfajta szarkasztikus jelző the világbajnok az ágyban! 😅😂
2020. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
63%
Sokkal nagyobb világbajnok vagyok mint itt a legtöbb ember... mar bocs 😂😅 életképes jövöm van 😳😳😳😏
2020. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!