Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy később jöttél rá mit veszítettél?

Figyelt kérdés

Amikor x idő eltelte után rájöttél, hogy bunkón viselkedtél a másikkal, amit amúgy meg sem érdemelt?

Helyre tudtad hozni a dolgot?


2020. márc. 31. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

1, Igen, nemrég történt ilyen, de általában mindig ilyenbe futok bele;

2, Nem lehetett...

2020. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Sőt, mindig csak megerősödött, hogy jól döntöttem.
2020. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ja, pl amikor napokban egyik pillanatról a másikra tönkre ment a fülhallgatóm, és nem tudtam zenét hallgatni. Túl természetes volt, hogy van.
2020. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon rég, és jelentéktelen esetben, igen volt.

Kis 6.-osok voltunk, mikor egy lánnyal bunkón viselkedtem (mindig elértem, hogy "járjunk", de kb. egy nap alatt azt mondtam magamnak, hogy nem is szép, így "szakítottam velem". Ezt így kétszer biztosan.)Ez bennem sokáig nem is tudatosult, de mikor megtudtam, hogy a lány 18 évesen meghalt végtelenül rosszul éreztem magam,még bocsánatot is kértem tőle, ha értitek mire gondolok...

2020. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3 Most elgondolkodtattal, vajon mi lenne szarabb, leelni egy eletet szinglikent, vagy fulhallgato nelkul?🧐🤔


Kerdezo, volt, nem csak bunko voltam, de szakitottam is. De sikerult visszacsinalni, azota minden happy.

2020. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Ez egyértelmű. Én annak csak örülök, ha nem kell emberek között lennem, emberekkel találkoznom. Számomra a szingliség egy áldás. Nem is volt még soha barátnőm, de nincs is rá szükségem.

2020. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkivel előfordul, de sokan inkább nem vallják be maguknak, h tévedtek
2020. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Volt már olyan, hogy később jöttél rá mit veszítettél?

Igen, nem bsztam ki 3 hónappal korábban. Kár volt várni, sok más dolgot elbuktam egy szar ember miatt.

2020. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Tipmix számít?
2020. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. Későn jöttem rá, hogy a fiú, akiről azt hittem, csak szórakozik velem, valójában nagyon is szeret. Csak talán nem voltunk igazán egymáshoz valók. Nem úgy mutatta ki, ahogy kellett volna és nem értettem, nem hittem el...

Akkor döbbentem rá, mit érez, mikor féltékennyé tettem. Ráhagytam, hogy higyje azt, megcsaltam, pedig semmi ilyen nem történt. Hm.. nagyon hosszú történet. Nagyon, nagyon sajnálom! Nem lett helyrehozva és akkor nem is gondoltam, hogy helyre kéne. Csak így, majdnem 30 év elteltével egyre többet jut eszembe ez is.

Vele kétszer kezdtük újra. Szerintem, ha mégegyszer ujra összefutnánk valahol, megint megpróbálnánk.Akkor helyrehoznám, nagyon szeretném. Remélem, még egyszer összehoz minket a sors!

2020. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!