Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a lányoknak akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a lányoknak akiknek elvárás a diploma megléte, ugye tisztába vannak azzal, hogy statisztikailag több a diplomás nő, mint a férfi?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 10:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És?
2018. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás barátnőmnek autószerelő férje van.

Vagy akkor keresgélj a nem diplomás nők között.

2018. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem tök mindegy milyen papírja van. Sznobizmus és felszinesség ebből elvárást kreálni. Szerintem fontosabb valakit megismerni, mint a papirját nézni.
2018. júl. 22. 10:26
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
De nem érted hogy a nők mást néznek a férfiakban, mint a férfiak a nőkben?! (Komolyan hány évesnek kell lenni, hogy valaki már ne álomvilágban éljen?)
2018. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért erőlködsz olyan lányoknál, akiknek ez számít?
2018. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A papír nem szokott érdekelni, az viszont igen, hogy mennyire önálló. 30 fölött már nem kezdek olyannal, akit mások tartanak el, és ez nem a papíron múlik, mert beszélgettem már én diplomással is, akinek nem ízlett elmenni dolgozni és az anyja tartotta el.
2018. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Ja több, csak a nagyrészük büfészakos. :D Egy festő jobban keres náluk.
2018. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy ezt annyira bírom, hogy ha pénzről van szó, akkor mindenki azzal jön, hogy “nem számít”, “nem az a lényeg”, “nem az teszi az embert” és az egy számító, felszínes, golddiger stb. , akinek esetleg fontosak az anyagiak is. Viszont, ha diplomáról van szó, akkor rögtön az az első, hogy nem ér semmit meg wc papír, mert egy szakmunkás sokkal többet keres.... :D :D :D
2018. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%

#8 és ezzel mi van? Igen, a büfészskos diplomás munkáknál már többet keres a szakmunkás. Ez van.

Tényleg wc papír a többsége.

2018. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Szakmunkásként tényleg többet lehet keresni Magyarországon, mint mondjuk egy bölcsész kari diplomával
2018. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!