Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiatal Nők! Ti hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiatal Nők! Ti hány évesen szeretnétek majd családot?

Figyelt kérdés

Hány évesen kezdtek el hozzá komolyabban párt keresni?


Én 23 vagyok, pár éven belül szeretnék feleséget, és családot. De a lányok többsége ebben a korban sajnos nem így gondolkozik még.


2020. márc. 31. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Én alapból ha belevágtam egy kapcsolatba, akkor azt mindig úgy kezdtem, hogy komolynak gondoltam az elejétől kezdve. Aztán ha összeillettünk, összeillettünk, ha nem, akkor nem.

Ha csak szórakozni/flörtölgetni akartam, amiatt sose mentem bele kapcsolatba.


Amúgy 23 éves vagyok, 4 és fél éve vagyunk együtt a férjemmel, ö 26, nyáron házasodtunk össze és fél év múlva fog megszületni az első gyerekünk. Mondjuk mi már viszonylag korán elkezdtünk a családalapításról, gyerekvállalásról beszélgetni, és mindkettőnknek ez nagyon fontos dolog volt.


Szerintem ezeket a dolgokat a kapcsolat elején le kell tisztázni, nem azt mondom, hogy hozd ezt fel az első randin, de szerintem pár hónap után már meg kellene beszélni, hogy ki ezekhez hogyan áll, mik a célok.

Ha ezek a dolgok nagyon nem egyeznek 2 embernél, akkor annak a kapcsolatnak nincs sok alapja és csak idő kérdése, hogy mikor fog tönkre menni, szerintem.

2020. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
23 vagyok. Komoly kapcsolatban benne lennék de jelenleg úgy gondolom, hogy 30 éves korom előtt nem fogok szülni.
2020. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
24 vagyok, valamikor 27-30 között. 21 évesen ez még 25 volt, de látom, hogy abból nem lesz már semmi. :)
2020. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Mindig is fiatalon akartam anyuka lenni,de mondjuk 19 évesen eszembe sem jutott,hogy 23 évesen már anyuka leszek és feleség,de így hozta az élet. :) Jelenleg 24 éves vagyok és van egy 1 éves kislányom. Szeretnénk még egy gyereket,de majd csak jó pár év múlva 30 éves korom előtt.
2020. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
20 éves voltam az esküvőnkön, azonnal szerettük volna a babát. 😊 Megváratott minket rendesen a nagylányunk, 26 évesen szültem őt. A tesói hála Istennek, gyorsan megfogantak.
2020. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Sehány évesen. Férjnél vagyok már 5 éve, ő ugyanígy gondolja és ezt meg is beszéltük a legelején, nem akarunk gyereket, de ha terveztünk volna 30 előtt semmiképpen.

Én minden páromhoz komolyan álltam, nyilván hosszútávra tervez az ember, nem rövidre..

2020. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem szeretnék sosem gyereket, sem pedig házasságot. Ezt 15 éve tudom (most 30 vagyok). De minden párkapcsolatomat maximálisan komolyan vettem, mindig életem párját kerestem. Egy kapcsolat nem a gyerektől vagy a házasságtól lesz komoly. Életem párját 22 évesen ismertem meg, ő is így gondolja.
2020. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Mindigis komoly kapcsolatot kerestem, párommal 18 évesen jöttünk össze, ennek 8 éve, most vagyok a 10. héten az első babánkkal. Én már korábban is szültem volna szívesen, de nem úgy hozta az élet, most lett saját házunk 1 éve. Egész életemben az volt az álmom, hogy fiatal anyuka szeretnék lenni.
2020. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
34%
Én 21 vagyok, mindig is fiatal a anyuka szerettem volna lenni. Egy 5 ev mulva én már siman el tudom képzelni, hogy anyuka legyek. Vagyis úgy simán, hogy vágyom rá, aztán majd kiderül 5 év múlva, hogy így lett- e vagy sem:)
2020. ápr. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

25 évesen szerettem volna már anyuka lenni, de sajnos nem valószínű, hogy addigra egyáltalán otthont tudunk teremteni vagy összeházasodni.

Most 22 vagyok, 5 éve vagyunk együtt a párommal, mindketten egyetemre járunk, így aztán a családalapítás anyagi okokból kifolyólag még várat magára sajnos. Úgy számolunk, hogy legjobb esetben is leszek vagy 27, mire az első babát sikerül összehoznunk, feltéve hogy nem jön közbe semmi.

2020. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!