Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyuljak hozzá azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyuljak hozzá azok után, hogy lefeküdtünk?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégámmal már 3 éve egy helyen dolgozunk, kedveljük egymást. Gyakran beszélgetünk egymással akár magánéleti dolgokról is. Az egyik este kicsit ki voltam borulva a testvérem miatt és ő elhívott inni. Mindketten berúgtunk és az lett a vége, hogy lefeküdtünk. Azóta ő keres a munkahelyemen, de nagyon szűkszavú és hűvös vagyok vele. Zavarban vagyok, hogy ez megtörténhetett. Azt hiszem nem volt olyan jó döntés, nem is igazán tudom most hogy mit szeretnék tőle. Azt se tudom, hogy ő mit gondolhat rólam.


27N és 35F


2019. jún. 24. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit mondjunk? Felnőtt emberek vagytok, bebhasztok, mint az albán szamár, aztán dugtok, mert ugye bekarmolva mást nem is lehetne csinálni. Legalábbis a ti olvasatotokban. Ha komoly barátod lenne, vagy neki barátnője, akkor is elég indok lenne a vedelés egy félreqráshoz? Nem szeretem az embereket, pont az ilyenek miatt, mert agyuk van, de állat módjára viselkednek. 31F
2019. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Most konolyan azt kérdezed, hogy hogy viselkedj azzal, akinek odadobtad magad?!

Kúrni bezzeg tudsz, de viselkedni nem.

2019. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ettől függetlenül kezelheted a helyzetet felnőttként. Elmondod neki, hogy továbbra is kedveled, de zavarban vagy a történtek miatt. Pont...
2019. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Vedd úgy, semmi nem, történt. Bebacva, semmit nem ér az egész. Kb annyi, mint amit a kóbor kutyák csinálnak.

Mondanám, igyunk egyet, de ittas nővel nem feküdnék le.

2019. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, elég gáz, hogy csak így tudott elsőre megfektetni, amikor ki voltál borulva és még le is kellett itasson. Te meg nehogy már 27 évesen ne tudd kezelni, hogy lefeküdtél vele. Ha nem akarsz tőle semmit, közöld és élj tovább.
2019. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ezután már nem tudok hozzá ugyanúgy viszonyulni. Mindig azon kattogok, hogy most azt látja bennem, hogy lefeküdtem vele és már nem maradhatunk barátok.
2019. jún. 24. 19:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez van. És akkor mi van? Megáll az élet?
2019. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Eddig se barátok voltatok, legfeljebb te azt hitted. Egy férfi ritkán barátkozik nővel.
2019. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Ja, ő sose akart a barátod lenni.
2019. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Magamat is hibásnak érzem, mert legalább annyira benne voltam a dologban, mint ő. Most nagyon kínos ez a helyzet, nem tudom mit kéne mondanom neki.
2019. jún. 24. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!