Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire szoktátok szexkapcsolatban tisztelni a nőket?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova írjam, melyik kategóriába.

Igazából nem rég volt egy elég fájdalmas szakításom. Hosszú kapcsolat volt, megérintett nagyon. De szexre nyilván vágyom, és azon filóztam, hogy kipróbálnék egy szexkapcsolatot. Több kérdés is felmerül bennem: pl, hogy mennyire érezném magam olcsónak, mert eddig mindig csak kapcsolatban szexeltem. Tudnám-e kizárni az érzelmeket. Egyébként ti mennyire ítélitek el az olyan nőt, aki ilyesmi kapcsolatban van? Tisztelni szoktátok a partnereteket?

A korotokat is írjátok, légyszi.


24l



2020. ápr. 1. 22:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

#8 köszönöm, hogy ezt elmesélted.:)


#9, 10

Semmi baj, ez is vélemény/tapasztalat! :) Köszönöm, hogy őszintén elmondtad.

2020. ápr. 2. 00:41
 12/19 anonim ***** válasza:
2%
Sztem te is tudod amúgy hogy így van a valóságban, itt meg okoskodnak az emberek össze-vissza
2020. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mindenkire igaz, és illene elfogadni, hogy nem mindenkinek az a véleménye, mint neked, és másképp működik.


Aki pedig nem tiszteli a nőt, akivel szexel, az remélem, saját magát sem. Ugyanis nem több semmivel, nincs nála sem a gyeplő, sem erkölcsi fölény.

2020. ápr. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

Legyen mindegy, hogy más mennyire ítél el! Ne más véleményétől fügj! Te értékeld magad, lásd be ha hibáztál, egyébként meg a tanulási folyamat része tapasztalatot szerezni, hibákat elkövetni, szerintem. Ez alatt azt értem, hogy például belemész "random" szexbe, aztán majd azt érzed, hogy kihasználtak, önzőek voltak veled, nem voltak elég figyelmesek. De, nem kell ennek így lennie, csak így is lehet. Én voltam haverság-extrák viszonyban egy sráccal, fél év után széthullott, mert nekem kicsit fura érzés lett, úgy éreztem nem jó amit csinálok, ő pedig jobban megszeretett, neki jobban fájt, hogy el kellett válnunk. Én csak emberileg kedveltem, meg volt egy kis vonzalom.. Sose tudhatod hogy lesz, minden két ember viszonya más. Csak próbáld feltérképezni elötte, hogy mennyire figyelmességi analfabéta a másik... De ne a lehúzós, hazai, hímsoviniszta átlag elvárások vezessenek, hogy milyenek "kellene" lenned (a tökéletes háziasszony szerepbe). Amit meg itt írnak a pasik, az nem reprezentatív infó :)

28L

2020. ápr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire.
2020. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a szex az egy állatias ösztön, és mi férfiak szabadjára is engedjük az ilyesmit, főleg akkor ha nem párkapcsolaton belül dugunk, mert ilyenkor még csak nem is számít a másik annyira. Én tuti nem finomkodnék veled.

Nem érdekelne ha gusztustalan perverz alak lennék utána. vagy megbánnád.

Már pedig ha itt kérdéseket írsz erről akkor megbánnad, az tuti. Aki mást állít az csak ilyen jókisfiú akinek sosem volt ilyen kapcsolata, és most titokban bízik benne, hogy majd a válasza alapján őt fogod ezzel megkeresni

2020. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
4%
tizennégyes meg túl sok feminista maszlagot olvas, mi köze a házimunkának a szexhez :D neked is van valami bajod
2020. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
9%
#14 te beteg vagy XDXD
2020. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem "tisztelem" a partnert csak azért mert lefekszik velem de hálás vagyok neki hogy velem osztja meg az életének egyik legintimebb és legélvezetesebb részletét, és próbálom minél normalisabban, emberként kezelni. Figyelek az igényeire, megbízható vagyok, tiszták a határok, kedvesség, diszkreció, beszélgetések, egyéb programok. És korábbi válaszolókkal ellentétben a kedves hozáállás nálam nem zárja ki hogy keményen a magamévá tegyem esténként. ;)


Mondta is a szexpartnerem hogy velem teljesen biztonságban érzi magat és bevallalosabb is volt mint jópár kapcsolatban.


Mondjuk egy fájdalmas szakítás után várni kéne amíg lecsillapodnak az érzések, nem szexelni.


24/F

2020. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!