Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj hogy piedesztá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj hogy piedesztára emelem a női nemet?

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátnőm,és pont ezért mert bálványként tekintek rájuk..
2020. ápr. 2. 11:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
20%
A költőknek se volt asszonyuk.Azért írták olyan szép verseket a szerelemről.Ha lett volna nőjük,nem is hallottunk volna róluk.
2020. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó: azért ez nem így van. Radnóti levelei a feleségének? Ady Csinszka versei? A többi költőnk aki a feleségéhez (is) írt szívhez szóló verseket?
2020. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem baj, mert emiatt vagy kihasználnak, vagy lenéznek, és nem foglalkoznak veled.
2020. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

ma 11:39


"Mert nő azért meg nem jár nekik alanyi jogon semmi.."


Te melyk bolygón élsz? Mert ugye nem is a nők válogatnak a férfiak közt igaz?

2020. ápr. 2. 12:21
 15/30 anonim ***** válasza:
77%

Arról én nem tehetek, ha valamelyik férfi ennyire tragikusan akar tőlem valamit.

Nem élek a lehetőséggel, ennyi.

2020. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
63%

Igen, baj. Számomra legalábbis. Nem bírom, ha idealizálnak és magasabb rendű entitásként kezelnek, mert én is csak esendő ember vagyok, ugyanúgy vannak hibáim és rossz tulajdonságaim és nem gondolom, hogy ezeket semmissé teszi csupán az, hogy nem farkam van hanem puncim.


Persze van akinek bejön a dominaszerep, hát hajrá, de engem egyenlő félként kezeljen a párom.

2020. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
3%

"A költőknek se volt asszonyuk.Azért írták olyan szép verseket a szerelemről.Ha lett volna nőjük,nem is hallottunk volna róluk."


Pontosítanék: Ha tudták volna milyenek is valójában a nők, rohadtul nem írtak volna szerelmes verseket.


Ha ők ma élnének és a mai nőket ismernék akkor meg főleg.

2020. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Dar kommentelőnek annyit mondanék csak hogy:


Szerintem ez mindent elmond amit irt hogy 100-ból 99 az mind perverz pasi,az-az 1 meg talán normális,bár késöbbiekben ő sem lessz normális,mert biztos csinál valami bakit..Tehát akárhogy is nézzük az arány szintén a nők javára billenti a mérleget,de hát ezeket úgysem fogod fel szerintem..

2020. ápr. 2. 12:52
 19/30 anonim ***** válasza:
84%

#17

Szólok is a barátomnak, hogy többet ne írjon nekem szerelmes verset, mert egy névtelen alak a Gyakoriról jobban tudja.


[link]

[link]

[link]


J. R. R. Tolkien a feleségéről mintázta Lúthein alakját, akit a legszebb és legtökéletesebb tündének írt le.


Jó olvasást!

2020. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
15%
#19 kamu
2020. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!