Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha folyamatosan emelem ezzel...

Ha folyamatosan emelem ezzel a módszerrel a napi kalóriabevitelemet akkor koplalásos fogyás után nem fogok vissza hízni? (hosszú)

Figyelt kérdés
Sajnos az a helyzet hogy 7 hónappal ezelőtt belekezdtem egy koplalásos fogyókúrába már ha ez nevezhető fogyókúrának... szóval naponta csak 1x ettem kb 300-400 kalóriát, és emellett bicikliztem is napi 10 kilómétert volt hogy mikor 30 km is ment simán 6 napon keresztül ez mellett este sétáltam is kb 8 kilómétert, és nem tudom hogy hogyan, de sose tényleg sose voltam rosszul fáradt se voltam nagyon sok energiám volt mindig azzal csúfoltak hogy fényevő vagyok.. szóval most igazából elértem a számomra megfelelő súlyt és szeretném abba hagyni, de úgy hogy hetente 100 kalóriával emelem a kalóriabevitelem 400 kalóriáról természetesen eszek már rendesen csak annyit sportolok le hogy nap végére olyan mintha csak 400 kalóriát ettem volna pl ma 1825 kalóriát ettem, és sétával elégettem 510 kalóriát biciklizéssel pedig 914 kalóriát szóval ha úgy nézzük olyan mintha ma csak 400 kalóriát ettem volna, és jövőhéttől pedig 500 kalóriát hagyok aztán így tovább ameddig el nem érem a 1600at. Ezzel így nem hízok vissza? tudom tudom butaság volt a koplalás ha hamarabb tisztába lettem volna a kalória fogalmával akkor másképp csinálom

2020. márc. 12. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit "elvesztem":


Most akkor diéta alatt 400 kalóriát ettél, vagy "nettó 400-at" számoltál?


Illetve jelenleg 1600 kalóriát akarsz enni, vagy "nettó 1600-at" akarsz elérni?

2020. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1825 kalóriát vittem be és ebből lemozogtam sporttal 1424 kalóriát
2020. márc. 13. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Hosszabb koplalàsnàl, lelassul az anyagcsere, ezért nem ajànlott így lefogyni. Simàn hízhatsz. Az emberek többsége visszahízik ilyen módszerek utàn.

Anno én is erős koplalàsokkal próbàltam fogyni. Mindig visszaszedtem ( többet is), hiàba emeltem lassan fokozatosan a kajàt.

2020. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de sporttal ezt lehet korrigálni nem? mármint ezt úgy értem hogy tegyük fel 1600as lenne az alapanyagcserém de 600 kalóriával belassult szóval sporttal 600at lemozgok így az a 600 nem kerül elraktározásra nem?
2020. márc. 13. 23:58
 5/5 anonim ***** válasza:
A mozgás kalóriafogyasztását rendszeresen túlbecsülik, ill. a szervezet egyre takarékosabban és takarékosabban tudja végrehajtani az ismételt mozgásformákat.
2020. márc. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!