Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Piedesztára emelem a Nőket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piedesztára emelem a Nőket, ez nekik jó érzés szerintetek?

Figyelt kérdés
ezért nem volt még barátnőm sem?
2015. szept. 4. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Jó érzésnek jó érzés, de nem tudok valakit olyat tisztelni, aki engem mint valami misztikus, csodálatos lényt lát, és eszerint is viselkedik. Ember vagyok én is, mint nő, emberi igényekkel és elképzelésekkel, akárcsak te, mint férfi, és igenis elvárom a társamtól, hogy eszerint is bánjon velem. Merjen ellentmondani, és ne napi áldozatokkal alázatosan járuljon elém, mint valami istenséghez, mert az valóban nem vonzó.


Igen, szerintem ez lehet oka a nőtlenségednek.

2015. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Anyam meg nagy betuvel is irja a noket. :) Anyukadat emeljed csak oda sztem max.
2015. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Senki sem szereti, ha csak egy tárgyat látnak benne, amitől valaki más értékesnek érezheti magát.
2015. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
El nem tudnám viselni! Ember vagyok, emberként gondolkozom, cselekszem, és emberként is gondoljon rám a férjem, a társam, a partnerem. Ne egy szent, egy angyal legyek a szemében.
2015. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Az jólesik, ha elismernek és odafigyelnek rám, de az nagyon zavaró, ha túlságosan ajnároznak, talpnyaló módon viselkednek velem, az ilyet nem tudom tisztelni. Ismerek számító embert, csak addig jófej, amíg az érdeke úgy kívánja, amint nem, bunkóvá válik. Kerülöm.
2015. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:
80%

nekem volt és sztem nem jó. Mmint persze az jó érzés, ha vki tisztel, becsül, felnéz rám, de isten nem vagyok és nem is akarok/tudok lenni. Vannak hibáim és elvárom attól, aki szeret, h lásson reálisan a hibáimmal együtt. Hosszú távon egy eszményképnek lehetetlenség megfelelni, vmint azt feltételezi számomra az illetőről, h nem tud reálisan látni/kezelni dolgokat.

Számomra ez inkább ijesztő, mint hízelgő, pláne h volt már elmebeteg zaklatóm.

2015. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Természetesen azt igénylem, hogy tiszteljenek és kedvesek legyenek velem, de az istenítés már taszít. Volt ilyenben részem, nem tetszett. Nem vagyok tökéletes, nekem kell, hogy néha figyelmeztessenek, hogy éppen nincs igazam.

24/N

2015. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tökéletes kis öleb lennél, akinek a nők... elnézést, NŐK elmesélhetnék, hogy az aktuális pasijuk milyen bunkó és nemtörődöm, meg milyen jó lenne egy olyan pasi, mint te, de természetesen nem akar majd tőled semmi komolyat,
2015. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Neked jó érzés lenne, ha egy nő Jézus Krisztusnak tekintene, minden nap odajárulna eléd, de le se szarná, hogy valójában ki vagy?
2015. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó érzés, persze, hogy az, de akármennyire is egyenlőség meg egyenjogúság, amire én is törekszem egy kapcsolatban, mégis csak azt preferálom, ha a férfi férfi, a nő pedig nő marad, így egy idő után terhes lenne nekem ez a nagy ajnározás, ne rendelje már magát alám, nem valami férfias.
2015. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!