Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretoje voltal egy nos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretoje voltal egy nos pasinak. Mit tanultal belole?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetekre gondolok ahol erzelmek is voltak, vagy legalabb a no reszerol. Tehat nem sima szexkapcsolat.
2020. ápr. 2. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Tanulság:


-ne hidd el, hogy nincs köztük semmi

-ne hidd el, hogy külön alszanak

-ne hidd el, hogy válófélben vannak

-ne hidd el, hogy el fogja hagyni

-ne hidd el, hogy csak a gyerekek miatt vannak együtt

-ne hidd el, hogy nem tudnak elválni

-kb semmit ne higyj el, amit mond, mert túl kényelmes neki ez a helyzet ahhoz, hogy változtasson.

2020. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nálam másképp volt, elhagyta .
2020. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Alapvetően nem a házasságokkal van a baj ilyenkor, hanem azzal, hogy a férfi szexuális élete alulról súrolja a nullát, vagy a felesége már egyáltalán nem vonzó. Mondjuk a kettő majdnem ugyanaz.


Én a férfi oldal részéről nyilatkoznék. A nő majdnem 19 évvel volt fiatalabb. Sokat beszélgettünk, majd mélyebben is megismertük egymást. Már majdnem udvarlás volt az egész. Ő belém szeretett, én ezzel párhuzamosan átkoztam a feleségem, hogy miért nem ő van a nő helyében, miért kell nekem máshol keresni azt a boldogságot (nem kalandot). Elkezdett hiányozni a nő, érzéseim voltak felé. Viszont ott volt a saját gyerekem, a saját életem, és tudtam hogy az egészből nem lesz semmi. 20 év munkája, verejtéke sosem fog megérni nekem annyit, hogy kidobjam az egészet, majd random módon hátha megint összejön egy normális élet. 40 felett én ezt már biztosan nem tudnám újra építeni, az akkor és úgy volt jó és szép ahogy volt.


Aztán lelkiismeret furdalásom volt a nő felé, mert már tudtam hogy az érzésein taposok, és ez nagyon bántott. A feleségemet ezzel párhuzamosan szinte gyűlöltem, mivel ő váltotta ki az egész helyzetet a rideg, hideg viselkedésével, azzal, hogy mint nő csődöt mondott. Se egy kedves gesztus, se egy kis női huncutság, se szex, se pajzánkodás, semmi. Éltünk egymás mellett és ennyi. Mint ahogyan egy hűtőszekrény és a konyhaasztal. Én belefáradtam a "kedv csinálásba", a teperésbe, már nem volt több csillag az égen amit lehozhattam volna, már nem volt olyan dolog amibe nem segítettem volna stb.


Én pont azért haragszom azokra, akik általánosítanak. Nekem egy rohadt szr érzés volt "szakítani", de valójába sosem feküdtünk le. Viszont azért az érzésért ami abban a pár hónapban volt, örökké hálás leszek neki.

2020. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy soha többet nem leszek a szeretője senkinek... Beleszerettem és most maradt a szenvedés.Tudom,megérdemeltem 😔
2020. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Életem legnagyobb szerelmét és szenvedélyét kaptam tőle, egyetlen percét sem bánom. Még tart a viszonyunk, azt mindenesetre megtanultam, hogy mennyire tud fájni, ha nem lehetsz azzal, akit szeretsz, hogy nem lehet az enyém, és tudom, hogy az önbecsülésemnek sem tesz jót. De beleszerettem, nem így terveztem, de ez van, ez lett. Nem könnyű helyzet, és tudom, a legtöbben azt gondolják meg is érdemlem a szenvedést. Sosem gondoltam volna, hogy valaha ilyen helyzetbe kerülök, így azt is megtanultam, hogy én nem dobok követ senkire, nem ítélek el senkit, amíg nem tapasztaltam meg azt, amit ő, addig nem tudhatom milyen érzés. Ez is ilyen tapasztalat nekem.
2020. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. Tehát a kényelmed fontosabb volt, mint a szeretőd. Nem kell a mese, a lényege ez.
2020. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!