Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon én reagáltam túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én reagáltam túl az egészet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy most én reagáltam e túl a dolgokat, ezért leírom.

Barátnőm home office miatt most dolgozik, ezért egésznap egy árva szót direkt nem szóltam csak pár apró kérdést tettem fel. Tudom a vizsgaidőszakból, hogy rossz ha a dolgaidba bele dumálnak.

Közben takarítottam meg egy s mást csináltam, a vége felé kérdezgettem pár dolgot, mert már azért ennyi csöndben lét eléggé idegesített. Mondja aztán, hogy most tök jó, mert végzett és egy darabig akkor nincs semmi. Aztán látom,hogy elkezd nagyban messengeren irkalni és nevetgel. Aztán megkérdezi tőlem, miért vagyok befordulva. Mondom neki egész áldott nap mondom direkt nem pofaztam erre meg most inkább irkalsz mint dumáljunk. Erre meg még engem oktat ki, hogy én vonultam el egész nap és nem beszéltem. Mondom neki, hogy direkt addig csináltam pár dolgot, nem akartam zavarni, mondom ugyanúgy kérdezhettél volna. Látom rajta, hogy szóvá mertem ezt tenni a plafonon van. Mit gondoltok?


2020. ápr. 2. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy kommunikálnotok kellene, nem sértődgetni. Ez nem felnőtt szint.
2020. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom hogy ez az időszak jó arra hogy megismerjétek egymást és eldöntsétek higy megy e tovàbb a kapcsolat.

A konfliktusokat megoldani kell nem a szőnyeg alá seperni. Most kiderülnek a rejtett dolgok.

2020. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a korona vírus jó lesz, hogy kapcsolatba derüljön, kik illenek össze és kik nem.
2020. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek én reagáltam túl az egészet?
2020. ápr. 2. 14:48
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen, te reagálod túl. Egy férfi odaáll és nyiltan egyenesen elmondja akit akar. Nem hisztizik, durcáskodik, jatsza a sértődöttet.

Utoljàra 6 évesen csinàltam ilyet.

2020. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Picit túlreagáltad.

Nyugi mindketten idegesek vagytok. Le kell ülni megbeszélni

2020. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoval te döntötted el hogy nem zavarod azzal hogy nem beszélsz hozzá, nem ő kérte majd emiatt frusztrált leszel és számonkéred? Beszéljétek meg kinek mi fér bele mi pl mindketten otthonról dolgozunk most, kimegyünk napi egyszer sétálni vagy boltba vagy cigiszünetre napközben akkor beszélgetünk hogy ki hogy halad a munkával. Aztán este meg eldöntjük hogy mit csinálunk
2020. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:D

Az előttem lévő első pár mondatan nevetek , de nagyon igaza van.

2020. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Közben kerdezgettem párszor és mindig to mondatokat kaptam válasznak. Ezért voltam úgy vele, hogy biztos nehéz a munkája, odafigyelos.

Azért ha próbálok beszélni és valaki órákkal később inkább chatel közben azért szerintem pár embernél a biztosítékot kivagna. Elmondtam a velemenyem neki és azóta szinte nem is beszél. Ugyanugy valaszol pár szóval aztán annyi.

2020. ápr. 2. 19:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Attol meg a megsertodesnek sincs ertelme. Jelezd neki maskor h szeretnél vele idot tolteni menjetek el egy keso esti setara vagy valami, ha nemet mondd na akkor lehet megsertodni
2020. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!