Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én reagáltam túl és fújtam...

Én reagáltam túl és fújtam fel ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Épp az egyik legjobb fiúbarátommal beszélgettem facebookon. Ma nem tudtunk sokat, mert sok otthoni munkája volt, de nem is ez lényeg. Küldtem neki egy régi dalszövegrészletet(tudom, hogy ő is szereti és oda írtam, hogy "Emlékszel? mindig énekeltük.

Ő visszaírta, hogy "Én nem énekeltem".

Mérges lettem, mert tök rosszulesett, hogy ezt írta.

És visszaírtam, "Nem úgy értettem, hanem írtam a szöveget, te meg folytattad és, hogy miért kell elrontani a kedvem? Meg, hogy néha olyan kiállhatatlan tud lenni és a f..sz kivan, meg rosszul esik...És írja, hogy dolgom van Bocsánat s fürödni is kell nem tudom telot nyomkodni amúgy is tölt.. Oké, dolga van, de akkor is rosszulesett.

Itthon is azzal jönnek,hogy foglaljam le magamés ne ilyen sz..rságokkal foglalkozzak...


2016. aug. 28. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlreagáltad.
2016. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, lehet kicsit indulatosabb voltam, amúgy nem szokásom így lereagálni valamit, sőt elég türelmes vagyok. Igen, a kérdésemből nem ez jött le, de én annyira lelkes voltam, régi számokat hallgattam és tudom, hogy ő is szereti ezt a számot. Bemásoltam belőle egy részletet(írta, hogy kitől származik), és odaírtam ugye, hogy azám, mindig ezt énekeltük. Lehet szó szerint értette, de valójában "átvitt értelemben gondoltam". És nekem az esett rosszul,hogy ilyet válaszol. Valójában írta előtte, hogy még van dolga(segíteni.)... És nekem úgy jött le, mintha elfelejtette volna. Én sem szeretek telefonról pötyögni(most épp nem jó a gépe), de tényleg nem esett jól.
2016. aug. 28. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál hogy valami baja van a srácnak, de te meg se kérdezed csak mondod egyfolytában a saját mondanivalódat, és megse kérdezed hogy mivan vele. meg lehet néha már az agyára mész
2016. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük már. :) Nincs semmi baj.Évek óta barátok vagyunk, naponta beszélünk. Nem volt baja, csak fáradt is volt, meg egész nap tevékenykedett otthon.:)
2016. aug. 29. 09:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ja, hisztis reakció volt a részedről.
2016. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!