Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem nézi meg Fb-on az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézi meg Fb-on az üzenetemet 2 hete?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki amúgy pár napja posztolt Fb-on, de az üzenetem 2 hete olvasatlan. Lehet, hogy beállította, hogy nem fogad tőlem több üzenetet? Vagy direkt nem nézi meg?

Azt hiszem, haragszik.



2020. ápr. 2. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Párkapcsolatban vagytok? Nem? Akkor felejtsd el.


Mit érdekel téged hogy neki baja van, ha ő szrik rád? Úgy állj hozzá ahogy ő hozzád.


Ugyanez igaz férfiakra és nőkre egyaránt. Ilyen embereket felejtsétek el.

2020. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Miből gondolod hogy olvasatlan?
2020. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam több tucat ember üzenete olvasatlan... Van amelyiké 4 éve. Nem akarok válaszolni, vagy nincs mire válaszolni, esetleg pont nem érdekel.
2020. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha elolvassa valaki, azt pipa jelzi.
2020. ápr. 2. 23:23
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Azért mert nem érdekled.

Miből gondolod, hogy haragszik? Adtál rá okot?

2020. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beallitja olvasottnak, vagy pedig azt, hogy ne jelezze ha irsz neki... Hagyd a fenébe.
2020. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

10 éve ismerem, de csak egyetlen egyszer találkoztunk, azóta soha.

Valahogy mégis az életem része maradt.

Az elején majdnem lett köztünk valami, de kapcsolatban voltam.

Most, hogy inog az a kapcsolat és ő is magányos, többször célzott rá, hogy szívesen lefeküdne velem.

Én inkább virtuális barátként kezelem, van bennem egy fal felé. Nem hiszem, hogy jó páros lennénk, de őt túlságosan kedvelem ahhoz, hogy le tudjam simán rázni, ha le akarna kötni maga mellé.

Írt a múltkor egy kedves üzenetet, amit megköszöntem, de nem volt kedvem belemenni beszélgetésbe. Pár hét múlva írtam neki egy szakmai kérdést és ezt nem olvassa már 2 hete.

Furcsa, hogy ennyire haragszik.

Lehet, hogy nem tetszik neki, hogy nem akarok tovább lépni. Sajnos másba vagyok szerelmes. Ő az egyetlen az ismerősi körömben, aki valaha vonzott annyira, hogy kicsit eltereli róla a figyelmem. Nem szép dolog, de nem gondoltam, hogy ő ebbe többet lát. Arról nem tehetek, hogy szexhiányos. Magas, jóképű pasi, de annyira béna a csajozásban.

2020. ápr. 2. 23:43
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Mert nem kötelező. Ha majd az alkotmányunk előírja, hogy naponta kötelező azt a FB-t nézni. Olvasni, számunkra érdektelen emberek üzeneteit, s EGY ÓRÁN belül válaszolni, akkor számonkérheted! Sőt fel is jelentheted!
2020. ápr. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A sztorit ismerve, nem kell csodálkozni. Hagyd már békén, teljesen igaza van. Nőként írom, hogy nem értem az ilyeneket, mint te. Ha nem érdekel, akadj le róla, míg el nem küld melegebb éghajlatra.
2020. ápr. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozól azon, hogy nem válaszol? Hagyd békén szerencsétlent, pótléknak használod csupán és még értetlenül tekintesz erre a helyzetre, hogy mi a baja evvel.
2020. ápr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!