Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem nézi meg Fb-on az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézi meg Fb-on az üzenetemet 2 hete?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki amúgy pár napja posztolt Fb-on, de az üzenetem 2 hete olvasatlan. Lehet, hogy beállította, hogy nem fogad tőlem több üzenetet? Vagy direkt nem nézi meg?

Azt hiszem, haragszik.



2020. ápr. 2. 23:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%

Míg tapasztalatlan voltam, az ilyen "virtuális barátnők" mindig jól kihasználtak, éveken át ment a dumálás, de soha semmi nem lett belőle, mert nekik párjuk volt, aztán bánatuk, aztán megint párjuk.



Aztán egy idő után elkezdtem leépíteni az ilyen kapcsolatokat, és láss csodát, meglett az összes leépítendő csaj, mert amint magasról tettem rájuk, rögtön érdekessé váltam.



Manapság amint elkezdem észrevenni, hogy csak virtuális barát cimkét kapok, rögtön megy az ignorálás, vicces, hogy a csajok mennyire elkezdeneek teperni egy ilyen helyzetben :)

2020. ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy ennyi ostoba van :)

Valaki vagy kell, vagy nem. Aki után csak azután kezdenek el teperni, hogy ignorálja őket, vagy lesz párkapcsolata, az csak a teperő egojáról szól, véletlenül sem az illetőről. Ugyanez áll a féltékennyé tevésre is.

Az a baj, hogy még aki elkezdett teperni, az is elhiszi, hogy a másik vonzóbb lett számára, de előbb-utóbb kiütközik mindig, hogy semmi nem változott.

2020. ápr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%

Igen, a teperés a másik egójáról szól, és ettől nem lesz vonzóbb az, aki éveken át "virtuális barát" státuszban volt.



De ez még nem jelenti azt, hogy a teperés fázist nem lehet kihasználni, és az ego miatt elég messzire el tudnak menni a csajok a teperésben. Utána ugyanúgy ignorálni kell az ilyen virtuális barát tartót, de egy kellemes este azért belefr ;)

2020. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy csak kihasználod és teljes joggal szarik a fejedre. Hagy békén szerencsétlent, undorító és aljas, amit művelsz vele.
2020. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ő dugni akart, nem szakmai tanácsokat adni. Nem is biztos, hogy többet akart volna utána. Attól, hogy magányos, nem feltétlen ugrik valaki egy dugás után kapcsolatba.

A lényeg, hogy így vagy úgy, de sz*rik rád, tedd túl magad rajta.

2020. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Figyu, ha elég sok üzenetet kap, akkor ez lecsúszik a mélybe, már nem is látja.

Szóval nem biztos, hogy haragszik, de annyira meg nem voltál fontos, hogy rögtön válaszoljon

De mit is akarsz tőle?

2020. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Semmit nem akarok tőle. Csak kíváncsi vagyok, mi baja van. Azért, mert barátságból elmeséltem neki dolgokat, még nem hiszem, hogy azt kellett leszűrnie, hogy köztünk lesz valaha is valami. Ha nekem egy pasi kiönti a szívét egy másik csaj miatt, akkor attól még nem képzelem azt, hogy akar tőlem valamit. Nem ígértem neki soha, hogy lehet köztünk bármi. Úgyhogy feleslegesen sértődött meg.
2020. ápr. 3. 22:20
 18/18 anonim ***** válasza:
De ostoba vagy, istenem... 😃😃
2021. jún. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!