Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, belemennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, belemennétek egy nővel párkapcsolatba ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

-Nem kutakodhattok, hogy kik az exei, hány szexpartnere volt. Az oké, ha 1-2x rákérdeztek, de tiszteletben kell tartonotok, ha nem akar válaszolni. Nem ribizhetitek, nem erőszakoskodtok.


-Nem csinálja meg egyedül a házimunkát, hanem igazságosan felosztjátok.


-Nem hajlandó olyan felállásra, hogy a gyereknevelés nagy része az ő dolga, sem olyanra, hogy ő az érzelmi hátteret adja, míg a férfi az értékrendet, szabályokat, hanem az első életév után teljes mértékben egyenlően meg szeretné osztani a nevelés minden részét.


-El kell fogadni, hogy logikus gondolkodású, tudományos érdeklődésű, karriert épít, és ebben támogatni.


-Minden fontos döntés teljesen közös.


-Nem lehet megszabni, hogy mit visel, kivel beszélgethet, sminkeli-e magát, hol dolgozik, elfogadhat-e új pozíciót, vezethet-e kocsit...stb.



Cserébe becsületes, nagyon tud szeretni (de ehhez az kell, hogy lelki társak és egyenrangú partnerek legyenek a férfival), hűséges, szorgalmas, és mindenben közösen vállalja a felelősséget a párjával (lakás, pénzkeresés, gyereknevelés...stb.).


Személyeskedést mellőzzük, ha lehet, elég egy igen, nem, vagy valami indoklás, esetleg pontosítási célú kérdések.


Nem mondtam, hogy rólam van szó, sőt, azt sem, hogy létező személyről.


2020. ápr. 3. 13:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
30%

Adaléknak még annyi, hogy a többit azért nem részleteztem, mivel egy ilyen méltánytalan "alku" esetében amit mellesleg nem kötelező elfogadni, ezek a dolgok jelentőségüket vesztik.


Te azt kérdezed gyakorlatilag, hogy lehet-e i7-8700k-s processzort z170-es alaplapban használni. A válasz pedig igen és nem.

Igen: a procin babrálsz a padokkal és valamit pluszban babrálsz a lapon és moddolt bioszt raksz rá. Eredmény egy működő rendszer lesz amelyben a processzor bizonyos szolgáltatásai nem működnek. Emellett fennál a valószínűsége, hogy mindkettő alkatrész tönkremegy.


Nem: belerakod, bekapcsolod, nem történik semmi.


Lehet szórakozni azzal, hogy valamibe beleírod, a "k*vából lesz a legjobb feleség" mikrokódot, de egyszerűbb a kompatibilitás szerint összerakni valamit, ha azt akarod, hogy GARANTÀLTAN és JÓL működjön. Ez a kapcsolatokról is elmondható.

2020. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Látom, nem megy a szövegértés.

Csak azért írom le, hátha végre átmegy.


A kérdés NEM RÓLAM SZÓL. Lassan a 7. évforduló jön a párommal, és működő kapcsolatban élünk. Nem álomvilágban, hanem minden nehézségével együtt.

Nincs kutatói karrierem, és nem is lesz. Az egy példa volt, mivel a kérdés nem kifejezetten egy személyről szól, hanem a normákról, amiket soroltam. Azért a kutatói karriert hoztam fel példának, mert sok férfi kommentet olvastam már, amikben arról volt szó, hogy a nők nem tudnak logikusan gondolkodni, nem értenek a természettudományokhoz, nem tudnak letenni az asztalra semmit, stb.

A kérdésem egy ezek ihlette, szándékosan sarkított felsorolás.

Nincsenek a kapcsolatunkban korlátozások, mivel a páromnak alap, hogy egyenrangú félként kezel és nincsenek lenéző, szexista dolgai. Egyáltalán nem félek attól, hogy ő nekem nem tetsző szerepbe kényszerítene valaha is.

29 éves vagyok, nem "alapszakos" kislány, és bocs, de nem is úgy gondolkodom. Közösen építettük fel az életünket, nem tart el senki senkit.


Nem értitek meg a kérdés lényegét, de akkor meg felesleges válaszolgatni.

De nem reménykedem abban, hogy megértitek, esélytelen, hogy bevalljátok itt, hogy az irományotoknak a személyemhez semmi köze, szóval nekem az is megfelel, ha simán csak nem írtok ide többet, fejben meg azt gondoltok, amit akartok.

Azért kérem ezt, mert azt szeretném, ha a kérdésben leírtak tartalmára jönne válasz, nem a személyemre, mert annak csak annyi köze van az egészhez, hogy a felsoroltak közül némelyik magától értetődő az én kapcsolatomban is, de nem én és nem a kapcsolatom ihlette ezeket. Ezért, ha ezekről írogattok, akkor átmegy offtopicba az egész.


Aki a kérdésre válaszolt, vagy legalább arra is, azoknak köszönöm.

2020. ápr. 3. 15:24
 23/42 anonim ***** válasza:
84%
Ezek teljesen alap dolgok. Én ezeket feltételeknek sem nevezném, se elvárásnak. Ezen mi az elvárás? Bármilyen értelmes embernek teljesen természetes, hogy egy kapcsolat így néz ki. Őszintén sajnálom azokat a nőket akiknél akár csak az egyik "feltétel" is hiányzik a kapcsolatából.
2020. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
86%

1, Oké. És ő erőszakoskodhat?;

2, Rendben;

3, Nincs gyerek, én nem akarok, így ez nem releváns;

4, Rendben;

5, Oké;

6, Oké;

7, Oké.

2020. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

"1, Oké. És ő erőszakoskodhat?;"


Természetesen nem. :D

2020. ápr. 3. 15:44
 26/42 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, itt most sokan sokfélét írhatnak, vagy igaz, vagy nem. De őszintén: ha szétnézel a való életben, mit látsz? Minimum a házimunka-gyerek pontokon bukik a dolog. Azt még egy bp-i, szellemi munkát végző férfi sem nagyon fogja benyelni, hogy nem a feleség és anya dolga, nem még egy vidéki gyártósori operátor... Alap, hogy a' zasszony "eteti" a családot, rendezi az otthont, a gyerekeket stb. Elvétve akadnak más elképzelésűek.

Ja, el ne felejtsük az egésznek a kiinduló pontját: a férfiaknak nem igazán kell kapcsolat, csak valami laza, tingli-tangli, nagyrészt szexen alapuló izé. Ha mégis ennél komolyabb kell, az többnyire pont az ingyen bejárónőért...

2020. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
84%
26-os milyen kozossegben nottel fel? 30 leszek lassan de budapesti, ertelmisegi csaladbol jovok es nalunk sem csak anyukam foglalkozott velunk mar 25-30 evvel ezelott sem, es amikor osztalytarsaknal bandaztunk, soha senkinel nem lattam, hogy csak az anyjuk forgolodott volna a gyerekek kozul... Volt hogy ott aludtam valakinek es az apja fozte a vacsorat stb. Nalunk otthon detto, szinte mindig kozosen foztek anyukamek.
2020. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
42%
Nem. A leírás alapján egy SS tisztet tudok elképzelni, feminista egyenlőségmániás köntösben, erre nincs szükségem.
2020. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
85%

Azért ezek alap dolgok kellene legyenek a 21. Szazadban

Nem kell mindenkinek igy élnie ha nem akar de nincs ebben semmi megdöbbentő hogy közösen akartok családot

2020. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén ha 7 éves komoly kapcsolatod van mi a frásznak írogatsz ki hülyeségeket?

Komolyan ennyire unatkozol, hogy nincs jobb dolgod?

Gyanús nekem, hogy neked van bármiféle kapcsolatod is...

2020. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!