Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, belemennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, belemennétek egy nővel párkapcsolatba ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

-Nem kutakodhattok, hogy kik az exei, hány szexpartnere volt. Az oké, ha 1-2x rákérdeztek, de tiszteletben kell tartonotok, ha nem akar válaszolni. Nem ribizhetitek, nem erőszakoskodtok.


-Nem csinálja meg egyedül a házimunkát, hanem igazságosan felosztjátok.


-Nem hajlandó olyan felállásra, hogy a gyereknevelés nagy része az ő dolga, sem olyanra, hogy ő az érzelmi hátteret adja, míg a férfi az értékrendet, szabályokat, hanem az első életév után teljes mértékben egyenlően meg szeretné osztani a nevelés minden részét.


-El kell fogadni, hogy logikus gondolkodású, tudományos érdeklődésű, karriert épít, és ebben támogatni.


-Minden fontos döntés teljesen közös.


-Nem lehet megszabni, hogy mit visel, kivel beszélgethet, sminkeli-e magát, hol dolgozik, elfogadhat-e új pozíciót, vezethet-e kocsit...stb.



Cserébe becsületes, nagyon tud szeretni (de ehhez az kell, hogy lelki társak és egyenrangú partnerek legyenek a férfival), hűséges, szorgalmas, és mindenben közösen vállalja a felelősséget a párjával (lakás, pénzkeresés, gyereknevelés...stb.).


Személyeskedést mellőzzük, ha lehet, elég egy igen, nem, vagy valami indoklás, esetleg pontosítási célú kérdések.


Nem mondtam, hogy rólam van szó, sőt, azt sem, hogy létező személyről.


2020. ápr. 3. 13:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
33%

Tipikus, bárki aki nem ért veled egyet már megy a lepontozás.

Légyszi gyere ide vissza kommentelni majd ha lesz gyereked és a férjed a gyerek 1 éves korától minden házimunkát el fog veled felezni. Ilyen még az álmokban sincs, hogy te egész nap otthon prüntyögsz a gyerekkel+tévézel amíg ő alszik délután 3 órát,majd ha a férjed hazajön, elmegy boltba, főz meg takarít munka után. Nő létemre én ilyen esetben dobnálak ki azonnal aztán felezd meg a házimunkát azzal akivel akarod. Más országokban max 1 év a Gyes, mi meg itthon tespedünk a gyerek 3 éves koráig,sokszor bölcsibe leadva és még a férfi végezze ilyenkor a házimunkát? Milyen femináci álomban éltek??

2020. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
41%
Engem is lepontoztak és támadónam lettem bélyegezve, pedig semmi személyes nem volt a válaszomban, logikus érvekkel támasztottam alá a véleményemet. Valami itt "bűzlik" a kérdező körül is...
2020. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a tudományos karrierépítés és a (minőségi) gyereknevelés üti egymást.
2020. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
46%

33: én is ezt írtam a kérdezőnek, lepontozott a búsba. Még fiatal. Majd ha a 200. publikációt olvassa és hatodszorra dobják vissza a sajátját, amit 6-8 év random professzor nevét dicsérő munka után írhat meg a saját neve alatt, nem csak lábjegyzetben említve, akkor majd beszélgetünk arról hogy milyen álom emellett hajnalig szoptatni. Mindezt amellett, hogy a doktori fokozathoz köteles órákat is tartani nagyjából annyi pénzért, mint egy pénztáros. De persze, biztos csak nekem nem ment. Meg az évfolyamtársaimnak. Nyilván. Mit képzelek, hogy beleszólok.


19-23 éves kiscsajoknak még az van a fejében, qmi papíron jól hangzij.

2020. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Na, akkor még egyszer:

29.éves.vagyok.

Nincs.kutatói.és.semmilyen.természettudományos.karrierem.és.soha.az.életben.nem.is.lesz.


Na, majd most hátha. :)

2020. ápr. 3. 21:14
 36/42 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami: Az utolsó délutáni kommentem és a mostani között ide se néztem, gépközelben se voltam. Nem pontozgattam senkit, egyedül nem is lennék elég ahhoz, hogy valaki siralmas %-on álljon. Azt biza mások csinálták.
2020. ápr. 3. 21:16
 37/42 anonim ***** válasza:
57%
Úristen ezzel a nővel sok baj van....inkább menekülnék
2020. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez lenne a normális felállás. Nálunk 3 kisgyermekes anyuka van doktori fokozattal. Igaz 7-8 hónapos terhesen még dolgoztak és max 1 évet voltak otthon, de a férjük segít nekik mindenben és köszönik szépen jól elvannak. Persze, ők is mondták, hogy nehezebb helyt állni így, de nem lehetetlen. 350-400-at hazavisznek nettóban (állami kutató helyen), plusz a férj fizetése, szóval éhen halni sem fognak.
2020. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező! Ezek teljesen korrekt, kölcsönösen alap dolgok.
2020. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
40%

1. Szerintem értelmes emberek ezt megbeszélik. A múltban hozott döntések sokat elárulnak az emberről, nem szívesen lennék olyan nővel, akin végigment már a fél város.


2. Ha valóban igazságos, akkor ez természetes. De ha én kétszer annyit dolgozok mint ő, ne várja el, hogy dekára kimérjük.


3. Nem jönnék össze olyan nővel, akiből hiányoznak az anyai ösztönök. Teljesen mértékben nem lehet egyenlően elosztani a gyereknevelést, mert különböző életkorokban különböző mértékben van szüksége az anyjára vagy az apjára. Nem csak az első életévben.


4. Ha ez azt jelenti, hogy sosincs itthon és nem foglalkozik a gyerekkel, sem velem,akkor nem támogatom, össze se jönnék vele. Ha ez megvan, azt dolgozik amit akar.


5. Ez csalóka. Nincs olyan, hogy két ember ugyanolyan mértékben ért minden egyes dologhoz. Ha valamiben én jobb vagyok és neki fingja nincs róla, nyilván én döntök. Megbeszélni persze megbeszéljük, de ha nem tud hozzászólni érdemben, tök felesleges csak azért is "közös döntést" kierőszakolni.


6. Teljesen jogos, kivéve a kivel beszélhet. Nyilván nem flörtölgethet a hátam mögött, hiszen én sem teszem.


Összességében nekem nem szimpatikus, nem jönnék össze ilyen nővel. A feleségem a szöges ellentéte a felsoroltaknak, és nem, nem nyomom el és nem házirabszolgána van tartva.

2020. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!