Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "párom" helyett milyen szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "párom" helyett milyen szó létezik, amivel hivatkozhatnék felnőtt fejjel arra, akivel együtt vagyok?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy hülyén néznének rám.
2020. ápr. 3. 17:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi házasságban élünk, úgyhogy én férjemként hivatkozok rá, ő feleségemként utal rám. Amíg nem voltunk házasok, addig a menyasszonyom/vőlegényem, illetve előtte a barátom/barátnőm utalások voltak egymásra.
2020. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Partnerem?


Nem szeretem ezeket a szerelemem, kedvesem és egyebeket.


Én úgy szoktam mondani, hogy az embör. :)

Bp-i vagyok és nő.

2020. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Barátnőm, barátom, mi a baj a párommal? Én úgy hívom.
2020. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

Mi a baj a párommal? Feleségem, barátnőm, párom. Én ezeket használom (feleségem mondjuk még nem volt :))



Btw a korábban írt "partnerem"-mel az a gond, mifelénk egynemű kapcsolatban szokták használni, így sokan félreérthetik.

2020. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Ami mindkettőnknek tetszik. Amúgy meg kár a szavakon lovagolni. De ha nagyon nem megy, akkor még mindig ott van neki a neve, amit leleshetsz a személyiéről.
2020. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

párom = "mi egymás nélkül nem vagyunk egészek, összetartozunk, mint két csíkos zokni, de csakis mi ketten, nem volt és soha nem is lesz senki más, akivel ilyen szinten eggyé tudnék válni, ő a PÁROM, csupán egy van belőle a világon"

Csodálatos, ha a kapcsolatodban ezt érzed a másik iránt, de ez a pátosz rajtatok kívül nem tartozik senkire, főleg, hogy nagyon kevesen élnek le egyetlen emberrel egy életet a valóságban. A nevén hívni a legjobb nyilván, csak nem biztos, hogy akivel éppen beszélek, az be tudja azonosítani ennyi alapján, hogy kiről van szó. A barátomban/barátnőmben néha kifogásolják azt, hogy a tinik szóhasználata (állítólag), de akkor maradok ennél.

2020. ápr. 3. 18:07
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

"Barátnőm/barátom" szerintem teljesen jó


Amit ki nem állhatok: pasim (én ennek vállfajai), fiúm, asszonypajtás, az asszony...

2020. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
6# Szerintem is a "párom" a legjobb, osztom a véleményed :)
2020. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a legjobb a barátnőm/barátom, férjem/feleségem. A párom nekem kicsit maradinak hangzik.
2020. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
Ja, szavakon lovagló vagy.... akkor hagyjuk. Használd a nevét.
2020. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!