Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ennyire defektes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ennyire defektes legyek?

Figyelt kérdés

Anno az első barátnőm megcsalt(15 évesen)

Ezen felbuzdulva teljes mértékben megváltoztam. Hatalmas csalódásként éltem meg.


Eljutottam 22 évesen arra a szintre, hogy igazából semmi miatt nem kéne panaszkodnom.

A családom eléggé gazdag, szóval nem szenvedek semmiben hiányt.

Egyetemre járok. Rendszeresen edzek és egészséges életmódot folytatok a táplálkozást tekintve is. Imádom a sportokat és a tanulmányaimat tekintve is maximumot hozom.

Azt mondanám, hogy fényes jövő áll előttem.

Egyáltalán nincs problémám azzal, hogy találjak egy lányt alkalmi dolgokra vagy párkapcsolatra. Számos barátom van.

Azonban itt jön a "defekt"


Egyszerűen kiállhatatlanná válok egy kapcsolatban.

Vagy a "vadász" effektus jelentkezik, hogy miután megkaptam egy lányt totálisan érdektelenné válok..

Vagy elkezdek féltékenykedni, azt akarom, hogy én legyek a középpontban, nagyon hamar megsértődöm ha a saját általam felállított rendszer valamelyik pontja is sérül..

Bizalmatlanná válok és számos alkalommal direkt kötekedem.


Volt már rá példa, hogy pár lány elviselte ezt az egész kapcsolatot megmérgező személyiséget de olyankor meg előjött az első verzió. Meguntam és én szakítottam.


Vágyom a kapcsolatra, szeretetre, figyelmességre de amikor meg megkapom tönkre akarom tenni.


Nincs egyértelmű önbizalomhiányom, mert eléggé kommunikatív emberke vagyok. Könnyen barátkozom, bármikor gond nélkül tudok flörtölni egy lánnyal, egyáltalán nem félek, egy picit sem, a szexuális téren sincs problémám, nem vagyon szégyenlős, sőt..

De ha az érzelmek jönnek.. valamiért falakat emelek magam köré.. mintha félnék, hogy újra átvernek.

Miközben olyan lányokkal kerültem már kapcsolatba, akikről tudtam, hogy soha nem árulnának el.. ilyenkor meg én dobom el.


Miért nehezítem meg a saját dolgom? Beszélgettem már erről pszichológussal.. de belátható időn belül nem sikerült elérni változást.

Sőt nehezemre is esett totálisan megnyílni egy ember előtt.


Valaki volt már hasonló helyzetben? Ha igen, akkor hogy jött ki belőle?


A számos férfi levél megelőzése érdekében:

22/F



2018. szept. 27. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy csaltak meg?
2018. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem gondoltam, hogy fontos lesz.

Tipikus történet. Első nagy szerelem, már 8 hónapja jártunk, terveztük az első alkalmat is (szex), pont karácsonyra(téli szünet) esett volna.

De december elején bejelentette, hogy már pár hete más fiúval találkozgat és a közlés előtti hétvégén nála aludt amikor meg is történt a dolog köztük.


A hír után bőgtem és mély depibe estem. Pár hétig életem legsötétebb heteit éltem át. Szerintem azóta nem is fájt semmi sem úgy. :)

2018. szept. 27. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
:(
2018. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egymásnak lettetek volna az első alkalom?
2018. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mint látod létezik.

De mivel felismerted a problémát már csak tudatosan kell javítanod magadon.

Mert lehet, csak akarni kell. Biztos akarsz komoly kapcsolatot? Ha igen, akkor tessék átgondolni hogy hol van az a pont amikor atfordul. És akkor nem arra lépni mint eddig. Unod? Vigyél bele izgalmat! Elmondom neked hogy egy monogám kapcsolat uncsi ha hátradőlve várják a felek hogy történjen valami. Szándékosan tartsd fenn a lángot a másokban és magadban is. Szervezz olyan programokat pl.

És ha félsz kitarulkozni, akkor is tedd meg, majd rájössz hogy nem olyan nagy ügy, hiszen bárki okozhat fájdalmat akaratlanul is, pl. meghal. De fájdalom nélkül öröm és boldogság sem lenne, fogadd el, hogy ez az élet része.

2018. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen. Mindkettőnknek az első lett volna.


De amúgy azóta jól vagyok, egyáltalán nem bánom, hogy így alakult.. mivel most egy olyan életem van, ami tetszik.

Egyáltalán nem lenne okom panaszra.. csak ez az egy dolog..


A kapcsolatokra valamiért alkalmatlan vagyok... a végén mindenkit eltaszítok magamtól. Pedig vágyom rá...

2018. szept. 27. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!