Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elmondta milyen fejet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elmondta milyen fejet vágok alvás közben. Teendő?

Figyelt kérdés
Csúnya vagyok alvás közben! A párom is mondta hogy milyen fejeket szoktam vágni és egyszerűen kiábrándító. Hogy aludhatnék úgy, hogy közben szép maradjak? Lehet hogy bagatel de engem ez nagyon zavar.
2020. ápr. 5. 01:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Csak nehogy azt mondja, hogy emiatt szakít

Mondd neki, hogy inkább aludjon ő is


Én egyszer álmomban kimondtam az exem nevét :O Másnap szembesítve lettem vele. Azelőtt nem tudtam, hogy van gondolat- és álombűnözés :D

2020. ápr. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%
Egyszer nézd meg, hogy ő milyen fejet vág alvás közben. ;)
2020. ápr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy azért vágsz csúnya fejet, mert nem tudsz nyugodtan aludni ha ő nem alszik hanem bámul. Nyugodjon meg mert mikor nem bámul, motoszkál hanem ő is alszik, akkor jól alszol és szép vagy.
2020. ápr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Aludj szem kendővel. Mást nem tudok és így nem lesz érdekes arcod alvás közben. Vagy éjszakai sminket használj. Milyen nagy problémája van a parodnak......
2020. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Mond meg az emberednek, hogy:

"Tibi, hát jóember! Aludjál bakker inkább, amikor kell, és ne engem b×tass". Nem hinném, hogy tök komolyan mondaná ezt, csak fel akar húzni, te meg vevő is vagy rá...

2020. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ebben aludnék ezentúl, hogy érezze a törődést.

2020. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
😂😂 reggel jooooval korabban kel mint en igy tud megcsodalni. Nem mondta hogy csunya vagyok egyszeruen csak bemutatta hogy milyen fejet vagok. En viszont tudom milyen baromi ronda vagyok alvas kozben. En lattam mar a parom delutani szunya kozben es tok helyes es aranyos. Illetve volt mar hogy aludtam szam tatva, hanyatt fekve, allam lessve a bokamig.. es epp valahogy kicsit megebredtem mig o tett vett valamit korulottem es azonnal eszrevettem magam hogy hogy a p#csaba vaghatok ilyen fejet alvas kozben es korrigaltam a fejem!
2020. ápr. 6. 01:16
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Ja, hogy nem szerinte vagy ronda, hanem te találtad ki. Kezeltesd magad.
2020. ápr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy kis gyakorlással megtanulható,hogy álmodban is szexisen csücsöríts és rebegtesd a szempilláidat.Csak ne felejts el este full sminket is felkenni,hogy tényleg dögös maradj.
2020. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a parod nevezte kiabranditonak? Mert az is mas, ha megmutatja, milyen fejeket vagsz, tenyleg, de kozben poenbol, es te panikolsz emiatt. Az rendben van es semmit nem kell tenni.

Ha tenyleg igy talalna, hogy ot ez zavarta, akkor nyomos okod lenne megsertodni, de ugyanugy aludni. Legfeljebb nem vele.

2020. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!