Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ismerkedéskor közölné a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedéskor közölné a leendő párotok, hogy kisegítő iskolába járt, folytatnátok vele tovább az ismerkedést, vagy kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés
31/F vagyok, több kapcsolatom volt már, de nem mondtam el senkinek. Most ismerkedek egy nálam 5 évvel fiatalabb lánnyal, komoly kapcsolatot keres ő is, én is. Mi lenne ha elmondanám neki?
2020. ápr. 5. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, miért járt oda, és milyen most. Ha alacsony intellektusú, fogyatékos, akkor instant kizáró ok.
2020. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

40 leszek. Soha nem kérdeztem meg egyik barátnőmtől sem, hogy hol és mit tanult. Igazából ha a nevét le tudja írni, már az is elég.


Ne mond el!

2020. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
70% hogy nem bux le. A nők kb harmada szereti az okos enbereket.
2020. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnik fel, akkor nem hinném, hogy hülye vagy. Nem csak buták járnak kisegítőiskolába.
2020. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezném miért járt oda. Autizmus, figyelmi gondok, értelmi sérülés vagy valameilyen disz?
2020. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, ha jól kijövök vele. Nem ezen múlik szerintem, hogy valaki értelmes, életre való-e. Ezer oka lehet, amiért odajárt.
2020. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Lásd 2-es és 3-as válaszoló. ("mond" és "bux"). Nem hinném, hogy lenne ennek jelentősége. Ha kölcsönös az érdeklődés, szerintem nem fontos. Direktben kiemelni különösen nem látom értelmét. Ha meg szóba kerülnek a tanulmányok, gyerekkori környezet, nyugodtan nevezd meg az intézményt és kész.
2020. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisegito iskola utan vegeztel meg mast? Nem veletlen h mindenki mindenhol a legmagasabb iskolai vegzettseget kerdezi. Hogy hogy jutottal el odaig, az a kutyat sem erdekli. Unokatesom bukott gimiben, evekig nem tanult tovabb, most 28evesen fosulit vegez.
2020. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!