Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este nagyon fájt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este nagyon fájt a fejem, ráadásul a fülem is begyulladt. Nem volt kedvem lefeküdni a párommal mert nem voltam jól, ( 44 éves), erre bevágta a durcit. Hogy lehet az ilyet kezelni, ha valaki ennyire sértődékeny férfi létére?

Figyelt kérdés

Megértem,hogy egy férfinak vannak szükségletei,de ha valaki önző módon nem tartja szem előtt, hogy a párjának mondjuk bármilyen betegsége van, vagy per pillanat nincs jól ( nem, nem volt semmiféle hiszi benne, ugyan is gyógyszert is kaptam a gyulladás ellen), akkor az ilyen emberrel mit lehet kezdeni?

Hiába próbálom felnőtt módjára megbeszélni vele a dolgokat, folyton csak puffog.

Menyasszony vagyok, ráadásul fiatal..de így hogy éljem le az életemet egy ilyen puffogó vipera mellett? Amióta ismerem, egyre csak jönnek elő a rossz tulajdonságai, amiket ha tapintatosan közlök szintén megsértődik mint egy éretlen kisfiú.


2020. ápr. 5. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
A szex pont fájdalomcsillapító. Hacsak tényleg nem dögrováson vagy, inkább használ.
2020. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Persze. Főleg ha annyira fáj a füled,és a fejed is egyben,hogy lüktet még az agyad is és legszívesebben a falnak mennél akkor biztosan..
2020. ápr. 5. 20:30
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Egyes bujjal el. Kinek van kedve szexelni, ha barmi nyugje van? De alapvetoen TOK MINDEGY, bajomnak sem kell lennie, ha azt mondom, hogy szimplan nincs kedvem, es erre bevagja a durcit egy felnott ember, az ritka szanalmas :(
2020. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Na, legalább a második válaszolóban van empátia, és nem önző mint az első.
2020. ápr. 5. 20:32
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
Mennyi ideje nem volt szex? Ha már több nap eltelt, akkor érthető valamennyire, de akkor is illene tisztelni a másikat.
2020. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Minden héten kétszer fekszünk le egymással, mert mindkettőnknek elég annyi.

Ebből a két alkalomból, most egy kimaradt.

Nem nagy dolog.

Legalább is nem annyira mint egy kiadós fülgyulladás a vírus idején amikor az egészségügy is túl van terhelve.

2020. ápr. 5. 20:45
 7/20 anonim ***** válasza:
7%

Orvosilag bizonyított, hogy fájdalom csillapító, nézz utána. Direkt mondtam, hogy hacsak nem annyira dögrováson nem vagy, hogy tuti nem. Mit tudjam én, hogy 1-10-ig mennyire vagy rosszul, ha egyszer nem írtad.

Akkor ne zsennyegj azon, hogy a férjednek hogy esik vagy nem esik, hanem takarózz be jól és aludd át, amennyire tudod.

2020. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
7 Mit nem fogsz fel azon, hogy nincs kedve olyankor nekiallni az embernek? Hot mindegy, mennyire fajdalomcsillapito, amugy meg egy jo gyogyszerhez kepest semennyire nem az. Ez kb olyan, mintha fogfajast kamillas teas oblogetessel akarnal kezelni, fajdalomcsillapito helyett. ELMELETBEN csillapitja, a valosagban semmit nem er. De a hangsuly a szexnel akkor is azon van, hogy az embernek _nincs kedve_ elkezdeni. Ha te ennek ellenere beledugod a farkad a nobe, az nemi eroszak, ha csak siman bedurcazol, akkor meg irany vissza az ovoda.
2020. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Az is gáz, hogy ezen besértődik. Jobb lett volna, ha úgy szexeltek, hogy nem élvezed, csak neki jó legyen?

Azon tényleg most gondolkodj el, hogy ha hozzámész, ez vár egy életen át. Kényszerből szex, hogy ne büntessen uzzogassal?

2020. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%

#8. Maximálisan felfogom, mert nekem is volt, hogy hasonló miatt nem volt kedvem, aztán el kezdtük, megjött a kedvem és jobb is lett a végére. Jó, nem a leszakad a májam érzés volt, ez tény, de az is, hogy jobb lett.

A másik dolog... ha látom, hogy a másik annyira szarul van, nyilván be se próbálkozik. Szerintem nem a no szex volt itt a sértődés oka, hanem az, hogy mi óta van ilyen-olyan ürűggyel nő szex, esetleg a stílus miatt, ahogy az ember tudomására lett hozva....

A ne haragudj, lefekszem, mert szarul vagyok-ban nincs duzzogni való, kétlem, hogy ez így lett tálalva.

2020. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!