Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este nagyon fájt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este nagyon fájt a fejem, ráadásul a fülem is begyulladt. Nem volt kedvem lefeküdni a párommal mert nem voltam jól, ( 44 éves), erre bevágta a durcit. Hogy lehet az ilyet kezelni, ha valaki ennyire sértődékeny férfi létére?

Figyelt kérdés

Megértem,hogy egy férfinak vannak szükségletei,de ha valaki önző módon nem tartja szem előtt, hogy a párjának mondjuk bármilyen betegsége van, vagy per pillanat nincs jól ( nem, nem volt semmiféle hiszi benne, ugyan is gyógyszert is kaptam a gyulladás ellen), akkor az ilyen emberrel mit lehet kezdeni?

Hiába próbálom felnőtt módjára megbeszélni vele a dolgokat, folyton csak puffog.

Menyasszony vagyok, ráadásul fiatal..de így hogy éljem le az életemet egy ilyen puffogó vipera mellett? Amióta ismerem, egyre csak jönnek elő a rossz tulajdonságai, amiket ha tapintatosan közlök szintén megsértődik mint egy éretlen kisfiú.


2020. ápr. 5. 20:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Úgy tálaltam,hogy ne haragudj,de nagyon fáj a fülem,és bevettem a gyógyszert is mert nem bírtam.

Mellém feküdt,és elkezdett piszkálni.

Ennyi volt, mire finoman közöltem,hogy legyen kedves hagyni, mert szétmegy az agyam.Kiszállt mellőlem,és külön aludt, ma pedig nem szólt hozzám semmit.

Az a típus vagyok, aki ha rosszul is van,tud emberi móon bánni a másikkal,és nem üvöltöm le a fejét.

2020. ápr. 5. 21:19
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Beszélgetéssel: elmondani, hogy mi a helyzet, miért cselekedtél úgy, ahogyan, és hogy legyen már felnőtt...
2020. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

"Amióta ismerem, egyre csak jönnek elő a rossz tulajdonságai, amiket ha tapintatosan közlök szintén megsértődik mint egy éretlen kisfiú."


Na, ennek fényében gondold át még egyszer, érdemes-e egyáltalán egy ilyen alak mellett maradnod, kérdező.

2020. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12%
Akkor nem szóltam, bocs. Jobbulást. Azért erre a heti kettőre kérdezz rá nála tényleg elég-e, mert ahhoz képest indokolatlan a kiakadása, ha azt mondta, hogy elég.
2020. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

Aranyszőrűezüstróka, nem hiszem el, hogy léteznek ilyen magadfajta érzéketlen megmondóemberek! Menj inkább aludni! Persze, mert ha neked segített, akkor másnak is így kell cselekednie. Osztod az észt, de közben az értő olvasás sem megy. 1. Nem a férje. 2. El lett mondva, hogy most ez az egy szex maradt ki, te meg jössz azzal, hogy biztos többször jött már a kérdező ezzel az "ürüggyel." Mellesleg szerinted a fülgyulladás ürügy?!

Na nehogy már a kanosság feljogosítsa arra a férfit, hogy lesz*rja a párja fájdalmait, akit szeret elvileg. Nehogy már egy férfi ne bírjon várni egy napot a szexszel. Mi lesz, ha a kérdezőnek babája születik és hónapokig nem tudnak szexelni esetleg? Akkor meg hisztizik majd, ha a kérdezőnek éppen nincs ereje lesz*pni??

Gyerekes és önző a párod, kérdező. Én lehet, menekülnék.

2020. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy tegnap kiderült, hogy a szeretettől nem fáj az anál, ma azt is megtudtuk, hogy a szex fájdalmat csillapít. Itt annyit lehet tanulni.
2020. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

" Amióta ismerem, egyre csak jönnek elő a rossz tulajdonságai, amiket ha tapintatosan közlök szintén megsértődik mint egy éretlen kisfiú".

Csodás házasságnak nézel elébe egy ilyen önző, hisztis emberrel.. Ezt még gondold át.

2020. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal vagy, akkor mit keresel egy ilyen ember mellett? Idős is, hisztis is... Hol gondold át, hogy kivel akarod leélni az életed. Ez nonszensz.
2020. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
*jól
2020. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ennek fényében nem értem, hogy minek vagy vele.
2020. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!