Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elnéznétek egy ilyen esetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elnéznétek egy ilyen esetet?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, külön élünk még, a barátom nagyon rendes és segítőkész srác. Néha azonban látom rajta, hogy feszült. Vizsgaidőszakban sokszor láttam rajta, hogy egymaga akar lenni. Néha látom rajta, hogy olyan bús komor a feje, de mondja semmi baja nincsen. Eddig kétszer vesztünk össze. Én elég csöndes vagyok, home officeban dolgoztam, ő nem akart zavarni állítólag, de a munka végén lecseszett, hogy miért telefonozok inkább, minthogy együtt dumáljunk (nála voltam). Sosem káromkodott, de kicsúszott a száján, hogy mi a f.nak jöjjön át hozzám holnap, ha inkább telózok!? Megbeszéltük utána, igaz egy jó pár órát nem nagyon kommunikáltunk. Ugyanúgy rendes velem, elmondta, hogy sajnálja a viselkedését, nem reagálta jól le. Ti a kapcsolat elején min vesztetek össze? (ami azért kicsit nagyobb civakodás volt) Elnézhető egy ilyen megnyilvánulás szerintetek? Tényleg egy kezemen meg tudom számolni hánszor volt feszült…
2020. ápr. 5. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem

Ez csak a kezdet kèsôbb rosszabb lesz

Szakíts vele

2020. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Őszinte bocsánatkérést elnézve el, de a történeteket figyelembevéve ez inkább hárítás volt, mint tényleges stresszforrás. (Validálta veled, miért ne legyen veled.)
2020. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azóta átmentem hozzá, semmi vita nem volt, ugyanúgy viselkedett mint eddig. Amikor beszéltünk, azt mondta, hogy menetközben kérdezősködhetett volna, és nem volt helyén való a viselkedése.
2020. ápr. 5. 20:38
 4/10 A kérdező kommentje:

A vizsgaidőszak alatt ne úgy értésétek, hogy nem akarta, hogy ott legyek. Csak látszott rajta, hogy tanulna már, de nem is akar ott hagyni egyedül...

Tényleg sokszor meglepett már, masszíroz szó nélkül, a szüleim felől is rendszeresen érdeklődik, jó a viszonya velük.

2020. ápr. 5. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na most a probléma hogy te dolgoztál és közben nem beszéltél vele?

De miután befejezted mar volt szabad idod? Az eseteket meg nem elnézni kell hanem meg kell mondani és meg kell beszélni hogy mi hogyan legyen?

2020. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát közben tudtam volna beszélni, de ő azt mondta, hogy látta állandóan nézem a számlákat, papírokat és a gépet használom a melóhoz, hogy szerinte nagyon le voltam foglalva. Ezért nem akart közbe dumálni. Utána volt szabadidőm igen, de kb 15 perce végeztem a melóval.
2020. ápr. 5. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja volt ennek a kérdésnek a másik oldala. Most nem tudom eldönteni, hogy te ugyanaz a troll vagy és hülyére veszel mindenkit? Vagy ugyanaz a fél vagy, csak kíváncsi vagy rá, hogy mit mondanának a másik nézőpontra? Vagy te a másik párja vagy és mindketten innen várjátok a megoldást, úgy hogy a másik nem tud róla? Vagy ugyanaz a szitu két külön párral, csak véletlen egybeesés?🤔 Segíts kérlek, melyik az igaz, mert h.lyén halok meg!
2020. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Más nezopontra vagyok kíváncsi így igah
2020. ápr. 5. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos egyetemistaként csak azt tudom mondani hogy a vizsgaidőszakot mindenki teljesen máshogy éli meg. Van aki stresszesebben, van aki jól. Én pl az előbbi vagyok. Nem megyek kb sehova, max az edzeni mert meg akarom adni magamnak a maximális lehetőséget es időt. Kb ha nem a tanulással vagyok elfoglalva bűntudatom van. Persze akkor sem tanulok 0-24 de valamiért azt érzem ha otthon vagyok legalább megadom magamnak a lehetőséget hogy tanuljak még ha nem is az megy egész nap. Nehéz ezt megfogalmazni. Embere válogatja ki hogyan,kezeli. És akinek yok tárgya, vizsgája van és nehezek is annak még nagyobb a stressz. De ezek olyan időszakok amik pár hétig max egy hónapig tartanak. Át lehet vészelni, csak el kell fogadni hogy stresszes a másik és hogy van aki ezt rosszul kezeli. Ezeket neg kell beszélni előre hogy hogyan lesz kezelve, utólag megbeszélni a problémákat és a lehetséges megoldásokat.
2020. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na most akkor a pasi részéről van a hiba...! Ha csak annyi történt hogy neked melód volt utána mar ra szántad az időd akkor ezt meg kellene beszélni hogy bakker munka utána mar a tied vagyok szoval fejezd be ezt a qurvás hisztit....
2020. ápr. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!