Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt esetet, h a haverotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt esetet, h a haverotoknak "kellett szerezni" csajt?

Figyelt kérdés
Tömören annyi a lényeg, h jó fej, dolgos, nem rossz külsejű srác, de évek óta már nincs barátnője. Az előző kapcsolata sajnos rosszul sült el és azóta mintha "benne ragadt" volna. Próbálkozott már csajoknál, de nem jött össze. Sajnos ha kinéz egy csajt, akkor nagyon nyomulós, ragaszkodósba vált át és nem tudja hol a határ. Hol tudna ismerkedni? Buliban? Tudjuk, h szeretne csajt mert mondogatja, viszont fél velük beszélni. Már egy társkereső oldalra is felregisztráltattuk ahol nyugodtan tud ismerkedni és nem ciki ha valakire ismeretlenül ír, mert ennek az oldalnak ez a célja. Viszont úgy gondolom, h "elfelejtette", h h kell a nőkkel kommunikálni.. Volt már veletek hasonló, h segítettetek a havernak csajt találni? Vagy hova kellene mennie? Mit kellene csinálnia, h érdekes legyen a nők számára?
2018. máj. 7. 14:22
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdésben: eset*, javítva :))
2018. máj. 7. 14:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a havernak csaj szerzés a létező legritkább esetekben szokott működni.
2018. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül mi akarunk neki szerezni. Csak már felmerült ez is. Természetesen annak örülnénk a legjobban, ha maga erejéből találna mert már a párommal megőrjít bennünket, h ránk van akaszkodva :/ Picit már sok az utóbbi időben... Esetleg tipp, h h tudna becsajozni? Ilyen tanács szerűség, amivel lehetne segíteni neki..
2018. máj. 7. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem volt haverom,aki próbált volna segíteni, de a személyiségemből nekem nem jött ki jól a tanács.Azt mondta mindig, hogy oda kell menni hozzájuk, és bunkónak kell lenni velük,le kell szarni mit gondolnak, és a szemükbe mondani konkrétan,hogy ő a tiéd lesz simán aznap... és akkor elindul bennük valami... de ez nekem nem ment,mert én normálisan próbálok közelíteni a nőkhöz,de nem éri meg, úgy csak pofára esés lesz a vége...
2018. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát mi ilyet nem tanácsoltunk neki :D Csak, h érdeklődő legyen, figyelmes stb. Ilyeneket. Ez, h bunkó... Semmi esetre sem tanácsoltuk volna.
2018. máj. 7. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen felajánlom a segítségemet 😃 jó mókának hangzik szárnysegédeskedni


25f

2018. máj. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!