Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi bókol nekem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi bókol nekem az utcán, olyankor mit lehet tenni, hogy ne maradjon ennyibe? És mit lehet annak érdekében tenni, hogy oda szóljanak?

Figyelt kérdés
Múltkor oda szólt egy fiú és azóta is bánom, hogy egy köszönömön kívül semmit nem tettem. Vagy ilyenkor ők sem gondolják komolyan?
2020. ápr. 5. 21:53
 1/6 A kérdező kommentje:
És lányok! Ti milyen sűrűn tapasztaljátok ezt?
2020. ápr. 5. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Az utcán? Ezt nehéz elképzelni, eddig kizárólag kőbunkó munkásoktól láttam ilyet a "hő hő de cép s**ed van béjbe" stílusban, amire a többi munkás megveregeti a "hős költő" vállait, fizetnek is neki egy Lóbányait a Hörpiben.
2020. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:
55%
Tényleg egy ilyen ember kéne neked? Szerintem ha odaszólnál neki, hogy "Na gyere!", akkor össze is tojná magát.
2020. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mit mond. S tetszik e neked.
2020. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerlek, mondd azt, hogy ez trefa.
2020. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert én eddig még csak az ellenkezőéért küzdöttem. Ne "szóljon oda" és ha már odaszólt, maradjon ennyiben. Te tuti, pasi vagy, mert nő nem szokott ilyeneket kívánni.
2020. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!