Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány az ilyen?

Figyelt kérdés
Párnapja kezdtünk ismerkedni neten. Egeszjól elbeszelgetünk. Aztán ráirtam mert nemirt és mondta hogy eppen film nétesbe kezdett bele mondtam neki hogy nyugodtan nézze majd irjon ha vegzet mondta irni fog kb mikor. És azóta se írt. Akkor most ne irjak mar neki? Várjam mig ír azota eltelt 1 nap.

2020. ápr. 6. 10:47
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Utolsónak. De akkor minek kondta jelöljem be facebookkon meg minek mondta vissza ir meg mmiert nem őszinte és közli hogy bicsi de nemakar tovább ismerkedni
2020. ápr. 6. 14:55
 22/39 anonim ***** válasza:
27%

"Kedves kérdező, az ismerkedés nem azt jelenti, hogy jártok!"


Lehet, hogy nem járnak, de ha köszönnek, akkor illik visszaköszönni. Vagy ebben a világban a madamok már az illemet sem hajlandók figyelembe venni?

Oda vissza játék. Én se engedek előre 1 nőt sem, én sem segítek 1 nőnek sem, ha nővel beszélek, letojom h mit ígértem meg, mivel ti se tartjátok be az illemet, akkor miért tenné ezt a másik nem. Kettős mércések, hazúgok, haszonlesők. Vigyázni kell velük kérdező. Egyrészt ne te próbálj ismerkedni (visszaél vele, be fog csapni, stb..), várd meg még valamelyik akar tőled valamit, mert ott akkor te döntesz. Amíg olyan ember kezébe adod a döntést, aki felelőtlen, önző és nárcisztikus (a nők 90%-a), akkor kiszolgáltatott leszel. Ez nem jó dolog a mai világban.

2020. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
94%

#22


Szerintem sehol nem mondtam, hogy jól csinálta a lány, hogy nem írta meg kerek perec, mi a szitu. Én általában leírom, hogy ‘nem’. Az a legkorrektebb szerintem.


De ha a kérdező ennyire nyíltan hallani akarja, akkor kérdezzen rá. “Miért nem válaszolsz, meggondoltad magad, inkább nem akarsz ismerkedni?”

Aztán majd válaszol erre, ha ez kell neked. A kérdező is léphet, ha ezt a rejtett visszautasítást nem tudja elfogadni.


De te kedves válaszoló, szánalmas vagy. Általánosítasz, undorítóan beszélsz egy teljes nemről saját sikertelenségeid miatt. Nem tartod be az illemet, mert van pár rossz tapasztalatod. Hát gratulálok. Mivel vagy te több, mint a kérdésben szereplő lány?

2020. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
26%

Én visszaköszönök ha rám köszönnek.

Nem csak pár tapasztalatom volt, kérdezz meg férfiakat, társkeresőről véleményt mondjanak, tinderen, itt ott, vissza se írnak a madamok. Elmondok neked egy konkrét példát (de milliót tudnék az eddigi életemből), de kérlek hagyj azzal a baromsággal, hogy mert én nekem ezek kellettek, stb... A nő választ, oké? Beszélgettem egy lánnyal tinderen (még hajlandó volt válaszolni), azt eltűnt mint a többi szó nélkül, mint a kérdező "kedveskéje". Se köszönés, se semmi, mint vmi királylány. Konditerembe úgy hozta a sors, hogy találkoztam vele véletlen. Felismert, azóta jön oda és "puncsol" ahogy ti nevezitek. Külsőre perfekt a lány, belsőre akkor milyen lehet? Hát nem érdekel, akkor most "én nem válaszolok". Általánosítok? Igen. Ugye illem semmi a nők részéről, ez a mostani probléma, de szerintem azért illik azt mondani, hogy bocs, nem téged kereslek, de nem, mert jó lesz még szamárként, ha nincs ló. Csak tudod, lassan már mindenki "szamár". 1000ből 2 aki megmondta, hogy bocs nem téged kereslek. Semmi baj, én is mondtam már meg lánynak. Ez így korrekt, de a másik 998? Az épp elérhető legjobbat akarja, azt szrik mindenre, illemre, józan észre, tényleg mindenre. Az akkor mi? Általánosítok, mert ez az általános női viselkedés. Az meg, hogy te és a fajtársaid csak a top20%-ot (vagy annak kinéző, azt koppanás a vége) kaliberű bájgunárt kergetitek, no comment... Hozhatok statisztikát, lehet itt véleményt írni, felelősséghárítás megy, mint most nálad is. Akkor mint a 10 éves gyerekek, cukrot kell húzni az orrotok előtt, vagy egyszerűen ignorálni az egész fajt, 1-2 normálisért nem éri meg (ha van ilyen?!?!) a másik 998-on végigszenvedni.

2020. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
61%

Mindig csak a “ti”. Sőt, te konkrétan azt mondtad, hogy “Te”. Fogalmad sincs, hogy milyen férfit keresek, milyen vagyok, hogyan viselkedek a férfiakkal, mégis pampogsz? Egy biztos: ilyen nőgyűlölő, primitív, bosszúálló, bunkó, komor férfi sosem kéne, mint te. Azt hiszed te különleges vagy, csak a nők nem vesznek észre? Szerintem pedig hatalmas gondok vannak a jellemeddel, a belsőddel. Nem tűnsz egy intelligens, különleges személynek, sőt...


Igen, válogatok, mint minden normális ember. Például keresem azokat a férfiakat, akik nem ilyen lenézők, mint te, és akiknek normális gondolataik vannak. Akik nincsenek tele dühhel és nem általánosítanak, mert ez az egyik legbutább dolog, amit ember tehet.


Az én szememben teljesen leírtad magad, de úgy sem fogod fel... meg hát én úgyis csak egy szörnyű nő vagyok, aki nem ír vissza a férfiaknak nyilván, és aki csak a jóképű, gazdag pasikra hajt. Vicc vagy.

2020. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Az a baj. Elöző! Hogy tik akármilyenek lehettek azzal nincs probléma azrán csodálkoztok ha megvan a vélemény róllatok. Ezt az egészet ti valtjátok ki a ferfiakba. Úgy kelkene viseljedni hogy ne ezt váltsatok ki. Csak nektek madamoknak az igények a plafont verdesik. De hogy ti nemfeleltek meg csak max hogy kineztek addig valahogy mig lenem törlik a sminket rolkatok addig néztek is ki valahogy. Dehogy se főzni se háztartast vezetni se hűségesnek lenni csak nagyképűnek és különkegesnek azt tudjatok magatokat érezni. Meg nektek királyfi kell úri embert akar mindegyik magam mellé. De ti meg semmitse nyújtotok helyette meg megse ütitek a szintet. Pénz luxus kiszolgálás nyaralás shopping kényelem az kell. Cserébe adjátok a testetek. Ha nagyon akarsz valamit mennyek es keresd meg a rávalót. Es fizesseki mindegyik magának.
2020. ápr. 6. 19:16
 27/39 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de olyan szinten buta vagy, hogy bármit mondhatnék, nem fognád fel, szóval nem pazarlom az időmet.
2020. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Igen. Fájt az igazság.ezt volt a legkönnyebb mondani. Mert erre már választ adni nemtudsz ,mert meghaladta tudásod.
2020. ápr. 6. 20:09
 29/39 anonim ***** válasza:
Ember... Tanuld már meg kifejezni magad és egy minimális helyesírást felszedni. Én fullra nem csodálkozok, hogy a csaj lelépett. Nagyon szemellenzősen látod a dolgokat. Beszélhet neked bárki. A saját igazad van csak... Vedd már észre magad. Nem kellesz a lánynak és kész. Fogadd el, vagy hisztizz tovább! Óvoda...
2020. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Felfogtam. De mimdig mindenbe énvagyok a hibás oszt nemcsinàltam semmit.
2020. ápr. 6. 23:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!