Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány az ilyen?

Figyelt kérdés
Párnapja kezdtünk ismerkedni neten. Egeszjól elbeszelgetünk. Aztán ráirtam mert nemirt és mondta hogy eppen film nétesbe kezdett bele mondtam neki hogy nyugodtan nézze majd irjon ha vegzet mondta irni fog kb mikor. És azóta se írt. Akkor most ne irjak mar neki? Várjam mig ír azota eltelt 1 nap.

2020. ápr. 6. 10:47
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

" Elég komolytalan. Akkor hogy tud ez élni, ha ilyen komolytalan es nemtudja mit szeretne az életbe."


De biztos tudja, hogy mit akar. Jó, hogy nem a nick nevedről kell látatlanban eldöntenie, hogy mit akar tőled.

2020. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet felfogni, hogy pár nap beszélgetés semmi? Nem is találkoztatok. Nem kell komolyan venni az ilyent.

Okés, írhatta volna a csaj, hogy mégsem akar veled ismerkedni, de el tudom képzelni a reakciódat, hogy nem tudnád elfogadni, hanem akkor is pampognál mint itt most.

Valszeg belefutott már a lány jó pár hülyébe, és inkább csendben lelépett.

2020. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Jó.
2020. ápr. 6. 23:49
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyesírással SENKI sem fog komolyan venni. Tanulj inkább, ahelyett, hogy az ostoba kis meggyőződéseidet ecsetelnéd az interneten.


Persze, a nők gonoszak, főzni sem tudnak, hűtlenek, buták, felszínesek... na te mit tudsz felmutatni? Írni nem tudsz, 0 agyad van, hisztizel, bunkó vagy, általánosítasz. Ha valami nem jön össze rögtön leszólsz mindenkit.


Az a szomorú a világban, hogy rengeteg ilyen ember létezik mint te. Akik végtelenül buták, de meg vannak győződve arról, hogy nekik van igazuk, és mindenki más a hülye. Ha ennyire nincs eszed, legalább maradj csendben.

2020. ápr. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Utolsó.igazam van mit fàj az igazság.talán belenéztél a tükörbe vagymi?
2020. ápr. 7. 10:49
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

- Fogalmad sincs, hogy milyen férfit keresek, milyen vagyok, hogyan viselkedek a férfiakkal, mégis pampogsz?

- Dehogynincs, nem olyat aki visszaszól, akit csak le kell húzni, h tovább lehessen állni egy jobbért.

- Otthon az édes, az pampog. Rendben?


Azt hiszed te különleges vagy, csak a nők nem vesznek észre? Szerintem pedig hatalmas gondok vannak a jellemeddel, a belsőddel. Nem tűnsz egy intelligens, különleges személynek, sőt...

- Igen, azt hiszem és tudom. Legalább egy 0-val többet keresek mint te, jellemem pedig közönyös a fajtáddal.

- Intelligens? Hmm, szerintem több algoritmust gyártottam mint te. 2-ről van wikipedia is. Neked hányról van cikk? Hány publikációd/zenét/házat/terved bármi, amit te alkottál került publikum elé és kapott díjakat? Mit tudsz te ha már engem becsmérelsz? Szerintem egy csoró önimádó vagy, mint a többi.



Igen, válogatok, mint minden normális ember. Például keresem azokat a férfiakat, akik nem ilyen lenézők, mint te, és akiknek normális gondolataik vannak.

- Helyesbítek, válogatsz, mint minden szerencsétlen ember.

- Keresed azokat a férfiakat, akik nem szólnak vissza, akiket szépen csendben le lehet húzni, meg lehet nyomorítani amíg jön egy mégjobb. (Az idő közbeszól aranyom...)


Az én szememben teljesen leírtad magad, de úgy sem fogod fel...

- Nem érdekel a szemed, akárhogy is nézel ki, akár mit is gondolsz, mert mindnek egy céljva van: önös egyéni kicsinyes érdekeid.

Férfi létemre utánam jönnek a fajtársaid, meg sasolnak lépten nyomon, tudod a 20 éves sport múlt, a magabiztosság meglátszik egy emberen, főleg ha 190cm magas és a fajtád ezt nagyon szeretné ám, lehetőleg ingyen bérmentve.


A másik nyominger meg:

"Miért nem lehet felfogni, hogy pár nap beszélgetés semmi? Nem is találkoztatok."

Ha alpári módon viselkedsz velem, kiütlek, akkor nyugodtan mondhatom, hát de alig ismerjük egymást, 1 pofon az semmi. Multkor a Józsi is kibirta, leporolta magát azt ment dolgára. Egyenlőség van nem? Ugatsz, ugatok.


Egyébként az egyetlen dolgot cseszte el a női társadalom manapság itton, az erkölcsöt. Ha egy nőnek nincs erkölcse, akkor az semmit sem ér. Tök mind1 hány paprikajancsi fog utána koslatni, azok meg nektek nem kellenek.

A másik dolog meg, hogy törjék el a kezem, ha a hozzászóló nők közül is valaha akármelyik bocsánatot kért volna bármiért is, mindig a férfi a hibás, mindig van indok mindenre (lehetőleg olyanra ami másé, vagy amit más alkotott).

Közönyös ez a népség számomra, pedig van párom, de ha 1x beszélne ilyen módon mint ti itt, akkor 2 pofon kíséretében gyorsan utcán találná magát, nem pedig a 120M-es házban, és telibe tojnám hogy de csak azért mert én...

2020. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Húha, szerintem kezeltesd magad, mert nagyon sok frusztráció van benned. Én is tudnám itt gyakorin idegeneknek ecsetelni, hogy miben vagyok jó, mennyit keresek, mit tettem le az asztalra, milyen értékrendem van, stb... csak nekem nincs ilyenre szükségem, mert van önbecsülésem, illetve hozzád hasonló idegbetegeknek nem akarok megfelelni. Szomorú volt beleolvasni a kis irományodba. Sajnállak. Csak annyit kívánok, hogy kerüljenek el engem az ilyen emberek életem során.
2020. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
36%: Kezeltesd magad. Egy agresszív pöts vagy.
2020. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Engem meg a nárcisztikus dögevők... :) Egyetértünk, nincs közös bennünk. Ti a semmire akartok mindent, én meg megvédeném amit elértem. Nem ugyanaz. Egyébként multkor betettem ide egy nav-igazolást, az se tetszett, mert hazudok... Ingyenélő lúzerek vagytok. Verjétek magatok, hülye lúzer csőrő pcstelen nő vagyok, de milyen büszke vagyok rá. Gratulálok, a lényeg verjétek a melletek :) Semmitérők gyülekezete.
2020. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!