Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyamatosan nyomja az összeesküvés elméleteit?

Figyelt kérdés
Barátnőm bolond! Folyamatosan nyomja, hogy ez a vírus nem véletlenül alakult ki, hanem kifejlesztették, mert most zajlik a világ újrafelosztása. Hogy az illuminati most fog mégjobban keggazdagodni, mert csinálják a nagybevásárlásokat a tőzsdén és így még kiszolgáltatottabb lesz az emberiség és azt akarják elérni, hogy a népesség felére csökkenjen, mert akkor sokkal irányíthatóbbak lesznek az emberek. Ma kitalálta, hogy szerinte a csernobili tűz sem véletlen, mert az nukeláris fegyver meg ilyen hülyeségek!!! Ti szakítanátok emiatt vele??
2020. ápr. 6. 16:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
37%

"#18as mert szerinted ők ezen buknak? Hol élsz te? Ma a fegyver és a gyógyszer a legnagyobb biznisz."


Szerintem igen. Saját magadat hazudtolod meg és észre se veszed. "A gyógyszer a legnagyobb biznisz", na igen, de pont olyan korosztály hal meg elsősorban akik még 5-10, akár 15 éven át is bementek volna a gyógyszertárba minden egyes héten kiváltani az adagjukat. Na ez az amit elbuknak, több évnyi bevételt azzal, ha egy fizetőképes beteg meghal.

2020. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ez miatt akarsz szakítani? :)


Az "összeesküvés elméletről" csak annyit, hogy pár éve egy magánnyomozónak dolgoztam, az állandó sztori hogy egy Eszter nevű dögunalmas csajt figyeltünk, sosem értettük miért...

Közben meg egy "Eszter érdekeltségébe tartozó" céget figyeltünk, egy Vahot utcai 10 emeletesből csillagászati távcsövön egy irodát (el tudtuk olvasni a gépbe beírt jelszót, meg az iratokat az asztalon).

Én ennyit tudtam... közben Eszter irodája elköltözött, jobb látókörbe került (mert az előző cég csődbement), aztán mégegy cég a szomszédban... biztos csak véletlen.

2020. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!