Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az exem írt csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az exem írt csak más profilról?

Figyelt kérdés

Pár napja egy ismeretlen kezdett el velem beszélgetni egy nyelvtanulós oldalon. (ő tudja, hogy fent vagyok rajta) De a fickó 2015ben nyitotta a profilt, de ugyan abban a városban él, ahol az ex. Nagyon sokat kérdezgetett (eleinte azt hittem, hogy csak egy random alak kíváncsi volt rám), de egyre hasonlóbb szövegeket írt, és gyanút fogtam. Volt egy szöveg, amit mindig az exemnél hallottam. Azután leszállt rólam. (két napja)


Ma írt még egy, aki nem rég nyitotta a fiókját. Azt mondta úgy nézek ki, mint egy öregasszony. De csak viccelget velem. Utána aranyosnak hívott. Az exem pont ilyeneket mondogatott nekem. Viszont mutatott egy képet magáról. Az sem biztos, hogy ő az, aki a képen van.

De nagyon bizonytalan vagyok, ezért kérem a véleményeket. 22 évesek vagyunk. És miért viselkedik így, ha egyáltalán ő az?



2018. jan. 10. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérj olyan képet, amin te mondod meg, hogy mit csinál. Csak óvintézkedés, tök jogos, ha tudni akarod, hogy tényleg az-e az ember, aki ír, ebben semmi nincs. Társkeresőn is ezt kéne:DD
2018. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azta, de jó ötlet! Ment a pacsi.
2018. jan. 10. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel egy korú egy város belo az exeddel,a hasonló szövegre lehet magyarázat.
2018. márc. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi a fenének levelezel tök ismeretlen emberekkel?

Ha az exed, ha nem - akarsz valamit tőle(tőlük)???

2018. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem akarok tőle semmit. Csak akkor ne írjon nekem hamis profilokról, ennyi az egész. A másik pedig sok nyelvet tanulok egymagam. Ehhez szükségem van anyanyelvű emberekre. Hidd el nem rossz dolog ismerkedni :)
2018. márc. 30. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:

#5, ismerkedni jó dolog - csakhogy te nem ismerkedsz, hanem valszeg eteted az exedet aki trollkodik.

Ismerkedj ismeretlennel! :)

2018. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!