Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lettem és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lettem és még nem volt barátnőm. Vajon ez mennyire lehet gáz a közeljövőben ha egyszer sikerül majd találni egyet?

Figyelt kérdés

Most nem is szeretnék egyelőre. Ha mondjuk oda eljutok pár év múlva, hogy lesz akivel úgy gondolom érdemes lesz együtt lenni akkor nem lesz kicsit kellemetlen?

Nagyon sok ismerősömtől látom/hallom, hogy 1-2 havonta már másik van nekik. Én sajnos nem vagyok ilyen.


2020. ápr. 6. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond és nem is lesz az. Csak azon múlik, hogy te hogy kezeled.


Én nő vagyok, 21 évesen voltam először pasival.

Az öcsém 27 évesen volt először nővel, azóta is együtt vannak.

2020. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán az ismerkedésnél okozhat némi zavart benned, hisz kevesebb az ez irányú témád.. Viszont ez azért bőven átívelhető. Szóval fel a fejjel.

Szerintem az "gázabb", ha valaki 30 évesen még nem volt együtt 4 hónapnál tovább senkivel, mint az aki mondjuk 24 évesen még senkivel sem volt.

2020. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lady Beth ***** válasza:
Nem kell olyannak lenned mint az ismerőseid. Légy önmagad. Ha később szeretnél barátnőt, akkor később lesz és olyan aki megért téged. Ez miért lenne ciki?
2020. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vazze neked nem gáz, ha nem szeretnél barátnőt, akkor ne keress. Nekem gáz aki 27 évesen itt szerencsétlenkedik hogy találjon egy nőt, aztán mindig kiderül, hogy van barátja, vagy megelőznek 1-2 héttel és lecsapják a kezemről.
2020. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utolsó remélem megtalálod mihamarabb :)
2020. ápr. 7. 00:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj. Az élet mindent elrendez.

Lazán és könnyedén. Legyél természetes.

Olyan természetes, mint amit te is elvársz

a másiktól.

Hagyd a fenébe, a filmeket, meg a fb-ot, meg internetet.

Az egészséges ösztöneidre építs, hallgass.

Merj önmagad lenni.

Persze, ha nem vagy idétlen, meg trágár, stb.

Szóval merd a legjobb önmagadat adni, ami nem hamis, aki valóban te vagy.

Nagyon ritka ám az ilyen normális fiú, s a normális lányok értékelis is. Aki nem, az egy másik világ. Ne áhítozz utána. Mindenkinek van valahol egy párja,

és egymásra fogtok ti is találni.

Nyitott szívvel, nyitott szemmel járj.

A nők többsége a férfias fiúkat becsüli, kedveli.

És nem a macsó, izompacsirta a férfias képlet, aki csak önmagát imádja, akiből hiányzik a felelősségérzet, a határozottság, céltudatosság.

Csak bátran.

2020. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok és nem volt még barátnőm......
2020. máj. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!