Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Elsosorban toletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Elsosorban toletek kerdeznek. Mennyire van ratok hatassal?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy ferfival 3 napja szinte megallas nelkul beszelunk. Kolcsonos az erdeklodes. A kerdesem az lenne, ha valakivel egy jot tudtok beszelni, legyen szo barmilyen temarol, utana van hogy napkozben is eszetek be jut, hogy milyen jot beszeltetek? Lehet valakivel nagyon oszinten es nyitottan beszelgetni ha kevesbe komolyak a szandekok? Ti beletudtok szeretni egy nobe az alapjan hogy nagyon jol tudtok kommunikalni egymassal?
2020. ápr. 7. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
2020. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

"Ti beletudtok szeretni egy nobe az alapjan hogy nagyon jol tudtok kommunikalni egymassal?"


Igen, az sokat szamit. Persze, ha bun ronda, akkor nem szeretek bele.

2020. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Igen, eszembe jut, anno a párom is főként ezzel nyert meg magának (amellett, hogy külsőre sem utolsó). Nem beszélgetek éjszakákon át olyannal, aki nem érdekel komolyan, de ez sem feltétlenül garancia bármire.


Egy biztos, akivel nem lehetett bármennyit beszélgetni a kapcsolat elején főleg, azt hamar elfelejtettem. Nem akarok egy kuka emberrel összejönni, számomra ez az egyik legfontosabb a kapcsolatban, mert a ha a kommunikáció működik, minden más is szokott.

2020. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom Nektek :)
2020. ápr. 7. 09:52
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen
2020. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem. Élőben is működnie kell, nekem ez kevés.
2020. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Persze.30 F


Ugyan akkor vigyázz,mert ha taliztok elsőre,akkor már személyesen nem sok témátok.Ez nálam is igy volt sajna.

Ennek a chatelésnekbis van hátulutője.Te ugy olvasod fel magadnak olyan hangualyal ahogy csak akarod és azt képzelsz bele a mondatokba amit csak akarsz...


Találkozz vele minél hamarabb es előben toljátok,mert pont ez lesz a buktatótok.

2020. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Persze. Sőt, ez inkább jellemző a férfiakra. Nőknél úgy néz ki a sztori, hogyha jó a beszélgetés, de a másik nem néz ki jól, akkor offos mindenképp. Férfiaknál ez sokszor úgy megy, hogyha jó a beszélgetés, akkor a pasinak leesik, hogy végre egy tartalmas nőt talált és nem csak egy cicababát, aztán a külső is egyre jobban bejön.


Nálam is volt olyan, hogy egy csaj rám írt facén, beszélgettünk és én alig láttam róla képet, de megfogott. Össze is jöttünk.

2020. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Bele tudunk...


Aztán sajnos face-to-face valamelyik fél általában őrülten pofára esik, és nem lesz belőe semmi. Így aztán inkább nagyon kerülöm az ilyen szituációkat.

2020. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!