Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is észrevette hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette hogy egyre több olyasfajta kérdés van itt, amiben 18-30 közti lányok arról kérdeznek, miért nincsen párjuk?

Figyelt kérdés

Én ilyesmivel alig vagy egyáltalán nem találkoztam itt, vagy más kategóriákban sem.


A "Miért nincsen párom X évesen?" kezdetű kérdések rendszerint fiatal férfiaktól származtak.


Vélemények?



2020. márc. 20. 06:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem láttam, de akkor van még remény nekem is, 34 évesen. F
2020. márc. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Csak néhány példa amibe most belefutottam:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


És ez csak az első oldal termése.


Mi van a lányokkal? Csak nem rajtuk is csattan a 21. századi "bárhol lehet ismerkedni" hazugság?

2020. márc. 20. 06:52
 3/13 anonim ***** válasza:

Eddig is voltak ilyen kérdések. Most sokan otthon ülnek egyedül egyre kevésbé lehet kimozdulni érdemben csinálni valamit. Ez erősíti a magány érzetét és mivel amúgy sincs mit csinálni több az ilyen kérdés.

Én ebben látom a helyzet kulcsát.

2020. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Dehát ezek a kérdések azt írják hogy már hosszú-hosszú ideje egyedül vannak, mert nem találnak párt. Akkor mivan?
2020. márc. 20. 08:48
 5/13 A kérdező kommentje:

Meg maga a tény, hogy 30 alatti nő ne találna párt...

Hát hogyan?

Hol a hiba a kpletben?

Hisz minden második társkeresési problémákat feszegető kérdésben elhangzik hogy csak az nem tud párt találni aki defektes, meg béna, meg nem is próbálkozik csak nyüszög.

2020. márc. 20. 08:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem találok, 38 évesen már egy féléve. Aki megtalalt, az vagy házas, vagy huszonéves. Nekem az se gond, ha elvalt, én is az vagyok. De kevés ilyennel találkoztam. Bár lehet, én nem tudom, hol kellene ismerkednem.
2020. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze! Csak azt nem veszik észre, hogy ez mind miattuk alakult így, mivel lib@ncoskodnak és egyből mindjárt az első randikon jobbik esetben a randi partnerek ágyába hemperegnek, rosszabb esetben egy padon vagy bokorban . És még ők vannak felháborodva, ha a csávó nem keresi tovább, mikor olyan könnyen megkapható kis szajjjha
2020. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hetes, azért hülyeségeket ne írjunk már. El se olvastad a belinkelt kérdéseket.

Ha lehet, ne itt verjed az asztalt a tipikus "mindennők##va" hisztivel.


Pont nem erről szólt a kérdés, csak a monomániádat ide is kivetíted.

2020. márc. 20. 11:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert egyre fontosabb nekik a karrier, a szórakozás a parkeresés helyett. Illetve ha keresnek is valakit akkor csak a felsőt 10%-ból hajlandóak választani. Ó ha pedig mennek tinderre akkor aztán olyan lelki sérültek lesznek egy idő után, hogy ember legyen a talpán aki összejön velük komoly kapcsolatra.


Egyébként meg közel ugyanannyi nő van egyedül mint férfi, szóval miért ne lenne sok ilyen kérdés részükről is?

2020. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elvonulós, introvertált emberek,gondolom, akiket nem érdekel a "divatszemélyiség", hogy beleolvadni a környezetbe,és olyannak lenni,mint mások.
2020. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!