Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogják fel sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogják fel sokan, hogy vannak szexuálisan vonzó, de ugyanakkor rendes férfiak, akik alkalmasak komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Semmilyen érv nem szól generálisan a nem annyira vonzó férfiak mellett.
2020. ápr. 7. 10:33
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

# 8


Tisztában vagyok azzal, hogy mindenkinek más a vonzó (van egy rakás férfi, aki nekem nem tetszik, de a barátnőimnek pl. igen, vagy fordítva), és más személyiségeket kedvelünk, de azért bizonyos keretek között. Van olyan, akit szerintem senki nem gondolna rendesnek.

Nem hinném, hogy én lennék a szánalmas, és eredetileg nem egyszerűsítettem le külsőre/belsőre, direkt úgy fogalmaztam, hogy "vonzó". De némelyek itt csak az ilyen 2 bites fogalmazásból értenek.

2020. ápr. 7. 10:57
 12/31 anonim ***** válasza:
12%
9# Akkor írj egy listát, tartsd oda mindenki feje mellé, aztán akinél egy pont hibázik, hagyd ott és menj a következőhöz. Ja várj, pont ez zajlik tinderen meg mindenhol kb.
2020. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nekem nincs már szükségem ilyesmire, régóta kapcsolatban élek.
2020. ápr. 7. 11:01
 14/31 anonim ***** válasza:
41%

Kizárólag sikeres alfahímekkel vagyok hajlandó foglalkozni 😘

24 N

2020. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem a külső és a belső értékek között nincs összefüggés. Ha csak a saját ismeretségi körömben szétnézek akkor is van ilyen is olyan is. Van két kollégám, mindkettő magas jóképű, jó testű férfi. Az egyik, jó természetű, mindenki kedveli, mindenkivel kedves, férfiakkal és nőkkel is. A másik meg egy rosszindulatú bunkó. Nője van mindkettőnek, nem is rossz. Én viszont egy ronda férfi vagyok, rádásul bunkó is másokkal és eléggé nagyképű is. Elég bénán nézek ki, ezt tudom is magamról. Nekem is van csajom és volt is mindig. le kúrtam a fél melóhelyet régebben amikor még nem voltam komoly kapcsolatban. Akkor most hogy van ez? Fellépés? Duma? Dominancia?
2020. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, te éppen kifogtál egy ilyen férfit. De miért gondolod hogy jut ilyen minden nőnek, vagy akár csak minden szintén rendben levő, vagy vonzó nőnek?


Ja és amikor arról beszél a többség, hogy "nincs ilyen...", akkor nem úgy érti senki, hogy a világon egyáltalán nincs. Csak hogy statisztikailag olyan kicsi az esélye a dolognak, vagy olyan kevesen vannak, hogy ugyanúgy a lehetetlen kategória a dolog, mintha szó szerint nem lenne.

2020. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg epphogy statisztikailag is eleg magas az eselye. Aki jar kozossegbe, vannak baratai, a baratoknak baratai, az tudja. Statisztikailag sokkal tobb normalisan kinezo es normalis ferfi van. Ti azert nem tudjatok ezt, mert kovettek a social median kb 5-6 tipikus hulye pitsat, aki kethavonta kiposztol valamit a dramai szakitasarol, es ezt latjatok csak. Az mindegy, hogy kozben ott van amugy a tavoli ismerosi korotokben 70 no akik normalis kulseju, normalis ferfiakkal elnek egyutt boldog kapcsolatban, roluk nem tudtok semmit, mivel emberekkel nem kommunikaltok, azt hiszitek nem leteznek. Ja, es igen, barmilyen hihetetlen, akivel egyutt van egy no, az vonzo szamara, szoval attol meg, mert ti azt hiszitek, akinek a parja nem fehernemumodell az Instagramon, az megalkuszik, nem igy van. Szoval ha jarnatok tarsasagba, nem csak otthon vernetek, latnatok, hogy megszamlalhatatlan, kolcsonos vonzalmon alapulo normalis kapcsolat van.
2020. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
28%

Igen, vannak ilyen férfiak. Ők azok, akiket kb az összes csaj meg akar kapni. És mivel ez a típus a legkendőbb, ezért az szól a kevésbé vonzó férfiak mellett, hogy az előbbiből nem jut mindenkinek.


Ha nem így lenne, nem azt hallgatnám folyton a csajoktól, hogy sehol egy épkézlába pasas.

2020. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
56%
Mert a lúzer incelek a saját lelki nyomorukat, folyamatos kattogásukat "Nekem miért nem jut nő" témakörben a mély és tartalmas lelki élet jelének veszik, és biztosak benne, hogy aki vidám vagy kiegyensúlyozott, az valójában felszínes "helyespashiii".
2020. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
8%

Férfi vagyok, mindig volt csinos (nem csak szerintem az) barátnőm sok éves kapcsolatokban.


Nem akarom szépíteni, de nem én vagyok a világ legvonzóbb férfije, alkatilag még rendben vagyok, de egy betegség miatt a fejemre kevés nő mondaná, hogy vonzó bármilyen téren.


Generálisan mégis 2 érv szólt mellettem. Egyrészt, hogy rendes, intelligens humoros vagyok, másrészt, hogy az általlad megénekelt tökéletes -értsd egyszerre jóképű, és rendes, hűséges- férfi nem terem minden bokorban.


Nyilván ha tehetnék az emberek, akkor mind egy Brad Pitt testű, Stephen Hawking intelligenciájú, Stephen Colbert humorú, és még lehetne sorolni a végtelenségig típusú férfivel járnának (a férfiak meg hasonló nőkkel).


Szerencsére az emberek egy idő után felfogják, hogy egy kedves, intelligens, szellemes férfi (vagy nő) többet ér annál, hogy évtizedekig, vagy akár egy örökkévalóságig keressenek valakit, aki még kinézetre is tökéletes.



Kívánom neked kérdező, hogy sose kelljen kompromisszumokat kötnöd, de tippre bőven 30 alatt vagy még, és a saját környezetemben körülnézve húszonévesen, mikor éppen szaladt a szekér, sokan gondolták, hogy majd minden párjuk ilyen lesz, vagy már meg is találták azt, akivel egy tündérmesébe illik az életük.

Hidd el, a többség az évek alatt erősen megváltoztatta a személetét, még olyan nők is, akikre mindenki azt gondolná, hogy a legjobb férfiak közül válogathantak mentek végül hozzá egy átlagos (értsd szexuálisan nem különösebben vonzó) férfihez, mert rendben voltak a belső tulajdonságaik, és megunták, hogy várjanak a hercegre fehér lovon.

2020. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!