Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati tanácsra lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati tanácsra lenne szükségem, velem van a gond?

Figyelt kérdés

Helló!

A párommal több több mint 5 éve együtt vagyunk, és nem haladunk a kapcsolatunkban sehová sem. Én (22 éves) lassan fejezem az egyetemet, munkalehetőséget kaptam, és már lakást is találtam, de ő (párom 24 éves) még mindig az anyjánál él külföldön. Csak hétvégén találkozunk, hétköznap a munka miatt nem érünk rá. Sokszor felemlittem neki hogy szeretnék már haladni valahová, hogy össze költözünk, hogy építsünk valamit együtt, munkalehetőséget is találtam neki, de ő mindig azt mondta hogy van időnk és hogy nem hagyja egyedül az anyját egy házban mert már idős,meg hogy most nincs elég pénz, és evvel a témával kapcsolatban mindig ideges, feldúlt lesz. Szeretre méltó, kedves ember a párom, de már nyomaszt az egyhangúság és hogy nem haladunk semmire sem...

Köszönöm szépen előre is a tanácsokat!



2020. ápr. 7. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugalom. Ez jutott eszembe. Nem maradsz le semmiről.


Alapvetően az a véleményem, hogy az élet a gyerekkel kezdődik, de ha a párod nem akar még elköteleződni, akkor várhatsz nyugodtan. Az 5 év különben rengeteg idő.

2020. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát gyermekét még nem szeretnék, csak egy apró lépést, elég lenne ha össze költöznénk. Én szeretném már a biztos jövőt alakítani, de így nem nagyon tudok alakítani mert leláncol a döntésekben, és szerintem, lemaradok nem fejlődik
2020. ápr. 7. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 24 éves párodnak nem hinném, hogy magatehetetlen az anyja, ez csak kifogás, hacsak nem nagyon későn szülte sem lehet 70+, de az sem jelentené azt, hogy egyedül ne boldogulna.

Teljesen természetes a törekvésed a közös élet felé. Lehet, hogy korán találkoztatok, és a kapcsolatotok kifulladt. Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy nem ő lesz életed párja, hasonló kapcsolatban voltam sokáig, sosem jött el a neki ideális idő és hely a tovább lépésre.

2020. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg a válaszért de le írom velem mi történt ilyen helyzetben. Az én párom mindig a szüleire hivatkozott, hogy azért nem költözik el. Később meg beszéltük költözzek oda én. meg is tettem de ő mindenben a szüleit kérdezte meg nekem nem is szólt ha valamit szóvá tettem a szülei rám szóltak így egy idő után szét váltak útjaink mert ő az anyukája szoknyáján ült.
2020. ápr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!