Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy az gondoltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy az gondoltatok milyen jot beszelgettetek es a masik fel ennek a total ellenkezojet gondolta?

Figyelt kérdés
Megismertem egy ferfit. 1 napot szinte teljesen vegigbeszeltuk. Nagyon erdeklodo volt, amint reagaltam o egybol valaszolt. Eltelt 1 nap, nem irt. Eltelt 2 nap tovabbra sem, vegul eltelt 5 nap azota sem. Tudom tudom, nem csak a ferfiaknak lehet kezdemenyezni megis ez volt az elso beszelgetesunk igy vartam volna hogy keres. Sajnalom hogy igy alakult en ugy gondoltam jot beszelgettunk. Elvegre en nem beszelek valakivel 1 teljes napot szinte ha nem erdekel. De kivancsi vagyok nektek milyen tapasztalataitok volt/van :)
2020. ápr. 7. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Lehet azt várja, hogy Te írj neki.
2020. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Engedd el. 5 nap után már inkább ne is keressen.
2020. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Olyan volt, hogy számomra jobb volt a beszélgetés, mint a partneremnek, ez azért volt, mert több mindent osztott meg magáról, mint én. Sokáig beszélgettünk, heteket, szóval nem volt azért számára rossz, de bennem nagyobb nyomot hagyott a beszélgetésünk, mint benne. Jóval többet beszélt nálam, de én sem keveset, egyátalán nem lehet ezt mondani.


Olyan is volt, akivel átbeszéltem egy egész éjszakát, de nem keresett másnap, megkerestem én, ismét beszéltünk, de kevesebbet, aztán következő alkalommal kerestem ismét és beszéltünk, azután nem kerestem direkt, hogy keres-e, rá egy napra keresett, azóta is remekül beszélgetünk és néha-néha azért rá hagyom a nyitás lehetőségét, attól mert lány még nyugodtan jelezheti evvel, hogy keresi a társaságom és jól is esik nekem, hogy nem csak számomra fontos a kettőnk között meglévő kommunikáció. (ha nem keresett volna akkor nem írtam volna többet neki)

2020. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Sokszor jártam már így. Bár tartom, hogy ott nem a beszélgetések voltak rosszak, hanem csak simán az volt ami. Egy beszélgetés. Mint amikor a buszon elbeszélgetsz valakivel akit sosem látsz többé.


Az a gond, hogy a többség annyi mindent bele akar látni egy beszélgetésbe.

2020. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet úgy kezelni, ahogy a #4-es írta, de ha csak egy sima beszélgetés akkor teljesen mindegy, hogy felkeresed-e, nem kell ebből olyan ügyet csinálni, hogy hány nap telt el, simán írj rá és kezdjetek el valamiről dumálni.

Amennyiben többet nem keres téged akkor hagyd, de csak akkor, ha te a beszélgetésen túl mást is el tudtál volna képzelni, mert akkor nem akar tőled semmit, ha több alkalom után nem keres.

2020. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak hogy o celzott a talalkozo lehetosegere is “ szeretnek veled komolyabb temakrol is beszelni amit nem itt a facen szeretnek megosztani veled es kivancsi vagyok rad is” fura :)
2020. ápr. 7. 16:20
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálam már gondolta úgy valaki, hogy de jót beszélgettünk, nem érti, mi a bajom. Én viszont pontosan tudtam, hogy mi a bajom, többek között az, hogy ő egyáltalán nem érzi, hogy mennyire erőltetett cringe szar volt.

Én általában szoktam érezni, ha csúnyán leszereplek. Ha azt érzem, hogy jó a beszélgetés, akkor a másik féltől is hamar megkapom ugyanezt a visszacsatolást vagy fokozott érdeklődést.

2020. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én csináltam már ilyet. De oka volt. Mivel mindig csak akkor beszéltünk ha én írtam, kíváncsi voltam, hogy vajon érdekelem e annyira, hogy rámírjon. Hát nem.
2020. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Es szamotokra mint jelent egy jo beszelgetes? Mondjuk egy olyan amit masnap is varsz hogy ujra tudjatok folytatni. Ment a zold mindenkinek! 😊
2020. ápr. 7. 16:36
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is sok ilyen furcsa esettel találkoztam már, de kivétel nélkül csak azokat érdekeltem valójában, akik minden nap, vagy majdnem minden nap kerestek.


Bár nálam ez más egy kicsit, mert általában nem is szakad meg a beszélgetés, nem szoktunk senkivel külön jó éjszakát kívánni, de ha valaki nem igazán akar beszélgetni, azzal hamar elkopik az egész.

2020. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!