Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy az gondoltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy az gondoltatok milyen jot beszelgettetek es a masik fel ennek a total ellenkezojet gondolta?

Figyelt kérdés
Megismertem egy ferfit. 1 napot szinte teljesen vegigbeszeltuk. Nagyon erdeklodo volt, amint reagaltam o egybol valaszolt. Eltelt 1 nap, nem irt. Eltelt 2 nap tovabbra sem, vegul eltelt 5 nap azota sem. Tudom tudom, nem csak a ferfiaknak lehet kezdemenyezni megis ez volt az elso beszelgetesunk igy vartam volna hogy keres. Sajnalom hogy igy alakult en ugy gondoltam jot beszelgettunk. Elvegre en nem beszelek valakivel 1 teljes napot szinte ha nem erdekel. De kivancsi vagyok nektek milyen tapasztalataitok volt/van :)
2020. ápr. 7. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#5


Mondjuk régen én is kiakadtam ilyesmiken, aztán mára csak akkor érint komolyabban, ha az valami barátságféle volt és hirtelen megszakad.


De az első levelezéseknél mindig én írok utoljára és mindig úgy, hogy nyitva maradjon a lehetősége a beszélgetés folytatásának - aztán a másik félre bízom, hogy él-e ezzel, vagy sem. Ha nem, nem. Nem baj, el kell fogadni, jó oka lehetett rá. Vagy tényleg csak egy sima beszélgetés volt, amiket megtanultam kezelni pár éve. Mindenképp a jó irányba mozdított ez el engem.

2020. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha unta volna a beszelgetest, le is razhatott volna.

Mas, ha tarskereson tortenik. Ott egyertelmuen mast elonyben reszesitett, vagy parhuzamosan chatelt es nagyon is laposnak talalta.

Ha ez mas eset, rairnek, hogy kar, hogy ez igy abbamaradt - bar ez pont lehet, hogy nem jo -, es ha erre semmi, vagy nehezkes reakcio, akkor ki tudja mi okbol itt a vege.

2020. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös. Ismerkedés elején mindig ez van szinte. AZtán elmúlik az újdonság varázsa sok esetben.
2020. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Itt volt már ilyen helyzet, de valószínűleg én rontom el mindig a helyzetet, mert az én életem tök egyszerű, és nem nagyon van mit nagyon tárgyalni a másik féllel, ha van is/lenne is azonos érdeklődési kör, vagy ha úm. "egy húron pendülünk" is.
2020. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!