Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már buta randipartnered?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már buta randipartnered?

Figyelt kérdés
Mi volt a legnagyobb butaság amit mondott?
2020. ápr. 7. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Szerencsére nem is egy, és még naívak is.
2020. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Uresfeju fiu volt. Nagyon jol nezett ki, dugni megfelelt. Hetero no.
2020. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Volt, sajnos. Ilyeneket mondott, hogy 360 fokos fordulatot vett az élete, meg hasonlók.
2020. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Erről még randi előtt meggyőződöm.
2020. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

igen, Évike :)


Tőle fontos dolgokat tudtam meg, pl az autó ingyen megy. Ingyen, mert akkor NEM szabad vele menni amikor kifogy az üzemanyag...


De kedves lány volt, mondtam neki hogy figyelj, oszlop van melletted óvatosan nyisd a kocsiajtót vagy inkább én kinyitom.

Erre nekicsapta az oszlopnak, jujj bocsii elfelejtettem.. :) 4 másodperc alatt..


Mondjuk utána mondta hogy természetben meghálálja a horpadást :)

2020. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha buta, el se megyek vele randizni, így nem volt ilyen esetem.

F

2020. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, egy ismerosomnek Facebookon az a neve, hogy tegyuk fel Horvath Kati Gardening (a lenyeg, hogy a neve utan van a foglalkozasa is), o pedig lelkesen ujsagolta, hogy olvasott rola valahol, majd kiderult, hogy o szimplan a “gardeningrol” olvasott, de azt hitte, az egy nev es az ismerosrol van szo :)
2020. ápr. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában a randi előtt manapság már valami online felületen kommunikál az ember.

Megdöbbentő mennyi buta ember van.

Randizni sem megyek ilyenekkel.

De pl chatelés közben volt aki megkérdezte, hogy az, hogy anyagmérnök vagyok, az azt jelenti, hogy kábítószerekkel foglalkozom?

Oké, nem tudja, egy dolog, de google a barátom...

2020. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez nagyon jóóóóó!!!! Szétröhögtem magam! Köszi!
2020. ápr. 8. 11:53
 10/14 anonim ***** válasza:

9# Így jár, aki előbb ismeri meg a "kábítószer" jelentését, mint a "mérnök" szót.

Amúgy lehet, csak trollkodott?

2020. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!