Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm mindenhez úgy áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mindenhez úgy áll hozzá hogy ő ezt nem fogja tudni meg hogy ő buta. Mit lehet csinálni hogy ezt befejezze és ne féljen tőlem?

Figyelt kérdés

Kiskorában soha semmi nem volt jó a szüleinek amit ő csinált és mindig lehülyézték, azt hallgatta állandóan hogy milyen buta mert pl véletlenül valamit nem a helyére tett vissza mikor takarított vagy valamiben segítséget kért mert egyedül nem tudta megcsinálni lekiabálták. És ezt nagyon megszokta

Most ha megkerem valamire hogy csinálja már meg megcsinálja utána látom rajta hogy fél hogy most jól csináltae meg.

Mikor takarított nálam véletlen eltört egy díszt üvegből volt és sírt azt hitte majd veszekedek vele

Tényleg nagyon okos értelmes lány nem tudom mibajuk volt a szüleinek vele.

Ő azt nem hiszi el hogy okos hiába mondom neki

20 éves


2019. júl. 15. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Majd kinövi. Kicsit túl drámázza. Ha meg unod meg a 20. pasi is akkor majd abba hagyja. Nagyon befásult szüleim vannak, katonás rendet kellett tartani. És? Ha ennyire életképtelen, hogy remegve takarít fogd meg a kezét és vidd el orvoshoz.
2019. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Életképtelen?

Beteg emberről beszélsz. Ez meg nagyon lenézős szöveg.


Amit hosszú szívos munkával elb..tak a szülök, nem tudod pár hét alatt rendbe tenni. Remélem lesz benned kitartás, szeretet. Lassan át fog programozódni az agya ha igy folytatod. Ez reflex, beidegződés nála. Persze, igazán akkor lenne hatásos, ha kiszakadna abból a szülői környezetből.

2019. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Szegény lány, teljesen átérzem a helyzetét.


Ez egy rossz beidegződött minta, valóban nagyon nehéz egy ilyen beépült "hidelemet" szétzúzni és egy magabiztos embert faragni.


Nekem is sokat segített amúgy a párom, nálam nem csesztek el a szüleim a fenti módon, de azt a mintát, hogy anyám pl mindenen és minden helyzetben szorong és megfelelési kényszere volt, minden apróság miatt, azt sajnos én is "átvettem".. ÉS bizony bennem is bennem van sokszor ez a bizonytalanság, hogy jól csinálom-e stb.


A párom meg egy nagy szájú, magabiztos pasi, aki akkor is mindig odaáll ha szinte fingja sincs a dolgokról, de ha meg kell csinálni, akkor odaáll, odateszi magát és valahogy megcsinálja, megtanulja. :D


Sokat javultam ilyen téren, rengeteg önbizalmat adott, és én változtam is az évek alatt..

2019. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok biztatást, sok-sok dicséretet, kell kapjon tőled.

Légy türelemmel, és legyen kitartásod, nem lesz egy könnyű út....sok kiartást kívánok hozzá! Mindkettőtöknek. :)

2019. júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos,nem egyértelmű?
2019. júl. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót kaptam gyerekkoromban. Nekem akkor jött a fordulópont, amikor minden kapcsolatot megszakítottam a mérgező szüleimmel. Előtte is voltak próbálkozásaim, kisebb sikerek, de a nagy áttörést ez jelentette.


Nem szerencsés a helyzeted, mert azt kellene felismernie, hogy a szülei toxikusak, de ha ezt mondod neki, azzal szembefordítod velük. Azt a felelősséget meg nem szívesen viselnéd gondolom.

2019. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!