Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élőben és Instagramon is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben és Instagramon is miért sokkal nyitottabbak a külföldi nők?

Figyelt kérdés

Egy ideje követek nőket instán, akik lábfétises férfiaknak kedveznek kreatív képekkel a csodálatos lábfejeikről. Miért van az, hogy bármit kérünk tőlük képek, videók terén, zokszó nélkül teljesítik? A magyar nők meg semmit.


Élőben is ismerkedtem anno külföldi nőkkel egy projekt során. Százszor barátságosabbak, nyitottabbak, elfogadóbbak, mint hazánk lányai.


Mi ennek az oka itthon?


2020. ápr. 7. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert a magyar nők a női nem legalja. Beképzeltek, arrogánsak, felszínesek, bunkók. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek.
2020. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de nagyon buta vagy, kérdező. Tehát követsz nőket, akikről tudod, hogy ilyen képeket készítenek a lábaikról a hozzád hasonló nyomorékoknak. Nem élvezik, ez csak a lájkgyűjtés egyik formája, kiaknáznak egy piacot. Belőletek "élnek" ha nem is anyagilag, de minden szempontból a ti csodálatotok, hódolatotok tartja őket mozgásban, tehát ilyen virtuális-vizuális prostik. És akkor te ehhez hasonlítod az átlag nőket? Elárulom, hogy a külföldi átlag nő is okádna a lábfétisedtől, ha kiderülne :-)


Nem elég kedvesek a magyar nők? Érdekes, én ennek az ellenkezőjét hallgattam évekig a volt férjemtől és az ő összes ismerősétől, akik oda voltak értem és az országért is amikor jöttek. (Ír)


Ez ugyanolyan kérdés, hogy miért normálisabbak a külföldi férfiak?

2020. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mert ők még nem tudják, hogy sok magyar férfi olyan okádék mint amilyen te is vagy kedves kérdező.
2020. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nl😂
2020. ápr. 8. 11:09
 15/18 A kérdező kommentje:
#12, #13: olvassátok vissza magatokat, nilyen kedvesek a magyar nők. Durvák vagytok, csiszoló papír kell hozzátok. 😃
2020. ápr. 8. 11:14
 16/18 anonim ***** válasza:
#12 Te magad is példázod, hogy ti magyar nők csak a külföldi férfiakhoz vagytok kedvesek (nyilván, hiszen nekik sokkal több a pénzük), ezért alakult ki ez a tapasztalat a férjedben és honfitársaiban.
2020. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem az én hibám, ha nem tudsz szöveget értelmezni. Én pont, hogy az ilyen kérdésekkel hasonlítottam össze ezt is, tehát egy szintre hoztam őket.

Az pedig, hogy a fétiseket undorítónak tartják, nem csak a magyar nők szokása. A kérdező egy értelmes, korrekt összehasonlítást sem tud megtenni.

2020. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Lábfétis undorító szerinted, de hogy a xaros lyukadat dugja gumi nélkül, az alap. Hát persze. 8
2020. ápr. 8. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!