Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire jelentéktelen lennék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire jelentéktelen lennék? Mégis mit csináljak magammal nem tudom már

Figyelt kérdés

Mondogatják több oldalról hogy egy férfinek rövid haja legyen, miért kell elutasítónak lenni ha nem rövid és nem is pár mm-es a hajam?

Komolyan olyan rossz hogy feszélyezve érzem magam emiatt hogy nem lehetek önmagam, mert tudom soha nem lesz senkim akit igazán szeretek


Oké vasalom a hajamat csak azért mert jobb a közérzetemnek ha nem kunkorodik fel oldalt de látszik a szemem, nem lányosan hosszú hanem fül középig ér oldalt elől is szemöldök fölé de mégis mi kell még ?

Sokszor van rosszhangulatom emiatt, még korombeli vagy fiatalabbak közül sincs olyan akivel kölcsönösen tetszenénk egymásnak


Mi az oka hogy nem bírjátok az egyenes hajat srácokon? Mi vitt titeket oda hogy elítéljétek de olyan szinten hogy az bántó?


Hírtelen ennyi volt a fejembe, ha még közben kapcsolok majd írom

18/F


2011. máj. 3. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyes fiúknak kifejezetten jól tud állni az egyenes, kicsit hosszabb haj, viszont van akinek szörnyen áll.

Esetleg egy képet nem kaphatnánk? :)

2011. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom más hogy van vele, de én a hajad miatt nem ítélnélek el. Egyébként én is ilyen helyzetben vagyok, csak más dolog miatt vagyok "beskatulyázva". Nem lehet, hogy nem a hajad a baj? Lehet, hogy más van, csak te félreértelmezted.

2011. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi csak oldalt hosszabb, a kérdésem már régóta megfogalmazódott bennem, meg ugye figyelgettem én a férfihajakra ránehezedő negatív kritikákat


Nem értem mitől jobb ha felfelé van állítva és méghozzá zselézett

Még Justin Bieber haja is jópofa de hát azt is megszólják, nem tudjátok miért?

2011. máj. 3. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem jó a hajad.
2011. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért mer amelyik "férfi" vasalja a haját az b.zi...
2011. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is hosszú hajam van de nem vasalom mint egy kislány
2011. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked hosszú nem olyan mint a képen lévő, mondjuk végülis te is kislány vagy ha én is
2011. máj. 3. 16:54
 8/8 anonim ***** válasza:
A képen levő haj nekem kifejezetten tetszik. Nincs vele semmi gond.
2011. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!