Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek mennyire számít párkeresésnél, ismerkedésnél az adott férfi szakmája, iskolai végzettsége?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

Summa cum laude mérnöki vagy orvosi diploma a beugró nálam, úgyhogy hajrá 😘

23 L

2020. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Volt már olyan baratom akinek 8 osztálya volt csak, volt olyan akinek 2 diplomája és 3 nyelvvizsgája.

Engem igazából az érdekel hogy merre tart az életben, ha lusta, megelegszik egy szar munkával amit utál (ilyen is volt és szörnyen nyomasztó volt hallgatni a panaszkodást úgy hogy tenni ellene meg lusta volt) akkor nem tudok rá felnézni, ha vannak álmai, céljai amikért tesz és küzd, az se érdekel ha csak 8 osztálya van meg.

Nekem 1 diplomám, 3 szakmám, 2 nyelvvizsgám van. Ezt csak azért irom le hogy ne az legyen hogy biztos én se tanultam, ezért mindegy nekem.

2020. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Ja meg valamj, találkoztam 2 diplomás jogász közgadásszal is akit a szülri tartottak el és nem is akart ezen változtazni. Rohadt kenyelmes volt neki, ő csak bulizott drogozott piált. Hát kösz ..nem!
2020. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

44%-os olyan unalmas már hogy mindenhova betrollkodsz női néven.

Visszatérve a kérdésre, nálam nem volt mérvadó sosem az egzisztencia.

2020. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem az iskola végzettség számít, hanem az, amit általában magával hoz. Viszont nem minden esetben lesz valaki céltudatos, magabiztos, önbizalommal teli és önálló attól, hogy magasabban vagy épp alacsonyabban kvalifikált iskolája van.
2020. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
A napokban már volt többször ez a kérdés. Nézd vissza.
2020. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem maga a papír vagy az iskolák száma a mérvadó nálam. Hanem az hogy legyen intelligens, nyitott a világra, lehessen vele sokféle témáról beszélgetni, legyen valami épkézláb terve a jövőt illetően akár szakmai akár személyes téren. Ne legyen tapló és ne lógjon a kapa a szájából.
2020. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Azért az érettségije legyen meg.

Bevallom volt 8ált. pasim nagyokosnak hitte magát,de annyi esze már nem volt neki ,hogy letegye az érettségit is. Szánalmas,gýáva nyúl volt

2020. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
A le*opod a faszummacumlaude fajta?
2020. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Semennyire. Volt olyan pasim akinek 8 osztálya volt, és kőműves segéd volt, én pedig egyetemista vagyok. Életem legjobb románca hozzá kötődik.
2020. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!