Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek mennyire számít párkeresésnél, ismerkedésnél az adott férfi szakmája, iskolai végzettsége?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 21:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Inkább az a fontos, hogy ugyanannyira legyünk intelligensek, tudjunk érdekes eszmecseréket folytatni. Volt olyan exem, aki bár egyetemista volt, de nem lehetett vele érdekes, tudományos vagy irodalmi dolgokról beszélgetni. Ha kérdeztem a véleményét valamiről, csak lerázta azzal, hogy "nem tudom".
2020. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az intelligencia nem iskola

Legyen esze okos legyen erdeklodo

Akarjon ujat tanulni (nem feltetlen iskolaban hanem ugy alt.)

Szeresse a munkajat

A legrosszab ha minden nap csak anyazik miatta deeee neeeem valtana!

2020. ápr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#10 kamu
2020. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
A 10-re ne hallgass! Folyamatosan nőnek adja ki magát és a kitalált sztorijaival hülyíti a pasikat.
2020. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A barátaim, ismerőseim, családtagjaim között is van mindenféle végzettségű és végzettség nélküli ember is, akiket nagyon szeretek különböző okok miatt. Nem hiszem, hogy egy párkapcsolatnál ettől eltérő igényeim lennének. Az a lényeg, hogy jól megértsük egymást és szimpatikusak legyünk egymásnak. Én orvos leszek (majd egyszer, ha lehet egyetemre járni), nehezen tudom magam elképzelni valami félalkesz, a napot energiaitallal, fél doboz cigivel és egy felessel indító napszámossal, de pl egy szorgalmas, a munkájára igényes, értelmes, egészségesen élő, szellemi igényekkel is rendelkező kétkezi munkás jöhet.
2020. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csúnya, de nekem számít. Mostmár. Próbáltam előtte olyannal, akinek nem volt olyan fokú végzettsége még közel sem mint nekem, de nem működött. Neki csak az számított, amit ő, fizikálisan dolgozott. A szeme előtt történt, hogy napokig fel sem álltam az asztaltól 3-4 órán át majd kedzdtem előről a munkát, semmibe vette. Neki ez "csak ennyi" volt... nagyon elegem lett. Aztán csak szinplán rájöttem, hogy nem értheti. És neki sem volt így jó egyébként.


Vannak kivételek, meg minden egyéntől függ. De nekem már alapvetően számít. A zsák meg a foltja nem hülyeség.

2020. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu? Tényleg nő vagyok, és jelenleg az NKE-re járok egyetemre, az eredeti szakmám nőként pedig festő, a férfivel egy munkahelyen dolgoztunk, ott ismertem meg. Ő segédmunkàs volt, és a főnököm öccse, aztán miután sem engem, sem őt nem fizette ki a kedves bàtyja eljöttünk a cégtől, ő maradt az osztrák határ magyar oldalán dolgozni, én pedig hazamentem Miskolcra, telefonszàmot cseréltünk, elkezdtünk beszélgetni, és összejöttünk, ekkor derült ki, hogy 8 osztálya van, de engem ez abszolút nem zavart. Egyébként eredetileg Miskolctól pár kilométerre lakott ő is, csak a munkája miatt folyamatosan utazott, ezért nem is működött köztünk a kapcsolat. Ezután lett belőle kőműves segéd, majd egy lakópark építésnél egy kisebb vezető. Időközben elmentem egyetemre. Nagyon oda voltam a pasiért, a szülei és a családja nagyon szeretett is engem, az én szüleim viszont nem nagyon rajongtak érte, mert volt közöttünk 10 év, és szerintük "buta volt hozzám". Pedig annak ellenére, hogy nem volt tanult szinte mindenről tudtunk beszélgetni. Sőt, néha mai napig ír, és beszélgetünk. Bármikor újrakezdeném vele, ezt ő is tudja. Az apja is szokott nekem írni ünnepek előtt. Ebben nem tudom mi hihetetlen van. És miért kamuznék itt a jó népnek névtelenül.
2020. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!